Tragická ztráta, zahrada pod nadvládou drzého ptáka a manžel, který už neví, jak dál. S touhle ženou se teď život zrovna nemazlí. (Netflix)

Malarkey

Je zajímavé komedianty Chrise o´Dowda a Melissu McCarthy sledovat ve vážném tématu, byť si vtipné momenty stejně neodpustili. Špaček je nicméně ve výsledku stejně taková ta klasická rodinná depina. Smutný příběh, který má to štěstí, že se jmenuje Špaček, a že tu zásadní roli má i jeden nejmenovaný opeřenec. Hned se na ten smutný námět kouká tak nějak líp. ()

M.i.k.e

technická stránka v pohodě,Melissa McCarthy i Chris O´Dowd vážnější role zvládají taky v pohodě a téma ztráty dítěte (s následnou snahou vyrovnat se se ztrátou) je dostatečně silné.Přesto je ale výsledek pouze průměrné rádoby slzopudné drama.které sice neurazí,ale zároveň nevzbudí ty emoce které by mělo a chtělo.Zcela určitě je nevzbudí v takové míře v jaké by si takové téma zasloužilo...50% ()

Marze

Na tohoto ptaka nestoji za to se divat. Film o souzeni a zrade. Pritom ma seminkou dobreho filmu, mozna vic seminek. Dialogy nic moc. Pokud si presto chcete film zaradit do sve fronty, asi nejlepsi polozka na filmu je Melissa McCartny, ktera zde nema zadna omezeni i kdyz vse,co ji obklopuje je bezcenne. ()

silentname

Keby mi pred týmto filmom niekto povedal, že film s Melissou McCarthy a Chrisom O´Dowdom dostane do sĺz, tak by som ho vysmial. Pretože to znie rovnako asi aj vám, ako to celé znie mne. Ale v réžii Theodora Melfi som sa dočkal skutočného prekvapenia. "The Starling" je podľa mňa asi jeden z najlepších projektov, v ktorých som mal možnosť Melissu McCarthy vidieť. Táto dramédia má dobré momentky, pôsobí veľmi úprimne, veľmi uveriteľne a svoje momentky si skutočne odžije. Scénky čo majú spolu sú veľmi úprimné a veril som im asi všetko. Kevin Kline je rovnako skvelý v role veľmi zaujímaveho veterinára/psychológa ... ale funguje to. Celkovo to hodnotím ako jeden z najlepších filmov, čo Melissa má vo svojej filmografii, no jediné čo by som mu vytkol je fakt, že by som sa nebránil, aby išiel vyslovene cestou drámy. Občas sa to snaží odľahčiť nejakou tou komediálnou vsuvkou. A hoci je treba priznať, že som sa na nich zasmial, tak som vnútorne potom akosi vyšiel z tej atmosféry von. Našťastie tých momentiek nie je veľa a film sa neustále dokáže sústrediť na to, na čo sa sústrediť má. Tento film sa ma ale úprimne dotkol a prial by som si, aby Melissa prijala viac takýchto rolí. Lebo tu vyzerá oveľa prirodzenejšie. Hodnotenie: B+ ()

Pavlínka9

Pro mě neobvyklá role O´Dowda....McCarthy se mi tu neskutečně líbila - i jako ženská hlavně :) Kline zraje jako víno a já si nemohu u něj pomoci ;) Je to zvláštní, ale většinu času jsem měla slzy v očích....Byly tam tak silné momenty, které si nedokážu představit, jak prožívá někdo, kdo toto prožil a teď se na to dívá... Líbilo se mi, že se sem tam objevily vtipné narážky :) Způsob vyrovnání se se situací prožívá každý jinak a nevím, jak bych na to šla samozřejmě já... ()

• Natáčelo se v New Yorku (USA) a v Calabasasu (Kalifornie, USA). (SONY_)
  • Približne v 1:15:00 po zranení vtáka dáva v jednom zábere doktor svetlo od seba na pravú stranu. Hneď potom ale vo všetkých ostatných záberoch v tej scéne má svetlo stále pri sebe. (Johnny.ARN)