Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Opět jsou tady a lepší než kdy jindy! Nezdolní Cleveland Indians, kteří se z konce tabulky dostali až na její vrchol. Ve ztřeštěné sezóně první ligy se nyní potýkají se slávou i s požitky z ní vyplývající. Lehkomyslný nadhazovač Rick Vaughn (Charlie Sheen), chytač Jake Taylor (Tom Berenger), samolibý polař Roger Dorn (Corbin Bernsen) a další jsou v tomto zábavném pokračování připraveni ke zcela novým dobrodružstvím. Harry Doyle (Bob Uecker) je opět ve své kabině s barvitými komentáři, majitelka týmu Rachel Phelpsová
(Margaret Whittonová) intrikuje na plný plyn a Randy Quaid se připojuje k této sestavě jako skvělý ukecaný fanoušek. (Warner Home Video CZ)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (52)

Skleni 

všechny recenze uživatele

Bohužiaľ som tento film vydel skorej ako prvú časť. Ale i tak ma zaujal svojím humorom, kde je velmi cítiť, že sa jedná o film Davida S. Warda. Proste Charlie je pecka!!!! Niektoré hlášky ma dostali. Ale celkovo je film "prázdny" Oproti mnohokrát spomínaným Horúcim Strelám je toto len slabý odvar. Ale zase tot je čistá komédia. A nie paródia. 64% ()

Slam7 

všechny recenze uživatele

Věděl jsem, že to bude horší díl než jednička(která byla bezkonkurenční), ale nečekal jsem, že takovym rozdílem! Sheen a Berenger, ti byli v pohodě, ale určitě hodně chyběl Wesley Snipes, Omar Epps ho prostě nemohl plnohodnotně nahradit. Cerrano jako usměvavej mnich mi moc nesedl a ten japonskej vykuk mě vyloženě "sral". Na druhou stranu se mi moc líbil ten mladej nováček, ani nevim jak se jmenoval, ale ten byl dobrej...vlastně sem se smál skoro jenom jemu a jeho kecům...v číslech dávám takovejch 55%. Trochu se bojim podívat se na trojku ()

Reklama

maxELfilmy 

všechny recenze uživatele

První díl je super zábavná sportovní komedie. Tohle je o kus slabší. Příběh je jenom větší jednička. Humor pořád funguje. Bohužel jsou tam pár nových postav, který nedostanou pořádný prostor. Ale komu pořádně vadí, že v komedii nejsou moc dobrý postavy. Samozřejmě baseballové zápasy jsou na filmu nejlepší. Škoda jen, že tam není Wesley Snipes. Jinak je to jen ok pokračování jedničky. Celkově 6,5/10 neboli 3/5. ()

Z0oMb3E 

všechny recenze uživatele

Pokračovanie je o trochu slabšie, ako jednotka. No pár fórov vám vyčarí na tvári úsmev. Scenár je samozrejme veľmi blízky prvej časti, a ako to býva zvykom aj záver. Trochu ma zarmútila výmena Snipesa za Eppsa, no po chvíli som si už zvykol a užíval si film. Sheen s krízou identity no koniec všetko vyriešil. Alison Doody, vau! ()

vieriX 

všechny recenze uživatele

Obsazení skoro stejné přibyl akorát jeden číňan do týmu, který mě, ale vyloženě otravoval zápletka vychází z prvního dílu, ale už to nejsou neznámí hráči, ale vítězové ligy. Je to o něco slabší než první díl ale ne zas tak o moc. Tahle série mě prostě baví a song Wild-Thing mi zvoní v uších ještě teď. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (3)

  • Wesley Snipes si nemohol zopakovať úlohu Willieho Maysa Hayesa z pôvodného filmu, a tak ho nahradil Omar Epps. (m.a.t.o.)
  • Film mal premiéru v rovnaký víkend ako športová komédia Šampióni 2 (1994), v ktorej si hlavnú úlohu zahral brat Charlieho Sheena (Ricky Vaughn), Emilio Estévez. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama