Nebudem sa tváriť, že mi výmena Omara Eppsa za Wesleyho Snipesa nevadila. Vadila a dosť. Film však ukázal to, čo aj jednotka a to, že to nie je one man show film. Síce ako aj v jednotke aj tu máme love story, no to len dokrášľuje dej. Očakávaná, ale výtaná zmena osobnosti u „wild thing” má potešila. V celku podarené pokračovanie. 75%.(23.6.2016)

• PEZ

Oproti jednotke nastali tieto zmeny: vymena starsej generacie za novu - uloha Tom Berengera sla do uzadia, naopak do popredia sa dostala postava (mimochodom vyborneho) Charlieho Sheena. Postava, ktoru hral Wesley Snipes ostala, ale uz ho nehral dotycny menovany, ale Omar Epps. A do tretice, bolo badat zlepsenie kvality obrazu - predsalen tych 5 rokov medzi filmami spravilo svoje. Inak kvalitativne na rovnakej urovni ako jednotka, takze nemozem dat viac.(12.2.2011)

Tak a máme tu druhú sezónu. Tá prichádza hneď s niekoľkými zmenami pričom najdôležitejšou je rošáda hlavných postáv, pri ktorej Berenger odovzdáva štafetu ambicióznemu Sheenovi. Zápletka so "stratou osobnosti" znovu nespravila test z originality a tak sledujeme ako Charlie opúšťa rolu rebela, Woodoo man presedláva na Budhu a Snipes pričuchne k akčnej kariére, pričom samotného herca musí vo filme (celkom obstojne) zastúpiť náhradník. Inak zvyšok je ako za starých čias, loptičky lietajú kolom, ožralý komentátor perlí ostošesť a nabúšený návrat na výslnie zaváňa nostalgiou. Čo prekáža je občasná scenáristická sterilita a otravná postava šaškujúceho aziata, inak oddychovka na nedeľné popoludnie ako vyšitá.(12.4.2015)

Pokračovanie je o trochu slabšie, ako jednotka. No pár fórov vám vyčarí na tvári úsmev. Scenár je samozrejme veľmi blízky prvej časti, a ako to býva zvykom aj záver. Trochu ma zarmútila výmena Snipesa za Eppsa, no po chvíli som si už zvykol a užíval si film. Sheen s krízou identity no koniec všetko vyriešil. Alison Doody, vau!(8.6.2010)

Obsazení skoro stejné přibyl akorát jeden číňan do týmu, který mě, ale vyloženě otravoval zápletka vychází z prvního dílu, ale už to nejsou neznámí hráči, ale vítězové ligy. Je to o něco slabší než první díl ale ne zas tak o moc. Tahle série mě prostě baví a song Wild-Thing mi zvoní v uších ještě teď.(16.8.2012)

• - Film mal premiéru v rovnaký víkend ako športová komédia Šampióni 2 (1994), v ktorej si hlavnú úlohu zahral brat Charlieho Sheena (Ricky Vaughn), Emilio Estévez. (m.a.t.o.)

• - Wesley Snipes si nemohol zopakovať úlohu Willieho Maysa Hayesa z pôvodného filmu, a tak ho nahradil Omar Epps. (m.a.t.o.)