Ve škole v chudinské čtvrti to není bezpečné, o čemž se přesvědčí i zdejší učitelka, která je vážně zraněna jedním z členů školního gangu. Znenadání se objevuje její přítel Shale, který prahne po odvetě a proto se do školy za zraněnou učitelku vetře jako její suplent. Je jasné, že s žáky nebude legrace, ale vtip je v tom, že Shale je dočasně nezaměstnaným příslušníkem elitního komanda. (ČSFD)

choze

Docela snaživé a sympatické akční béčko na téma džungle před tabulí. Z Berengera jde respekt (narozdíl od jeho nástupce v dalších dílech, Treata "psí voči" Williamse), pokud tedy zrovna nikoho nemlátí. ()

Lacike

Zaujímavý netradičný mix hororového prístupu Class of 1999 a seriózneho filmu zo školského prostredia o problémových študentoch typu Dangerous Minds. Tentokrát školu ovládne drogový gang a tak musí v utajení nastúpiť vojenský žoldnier, takže vo finále sa dočkáme prestrelky jak z Ramba. Do hlavnej úlohy by sa tam v tej dobe dokonale hodil Seagal a s tou jeho aurou neporaziteľného Casey "Kurva" Rybacka by tam perfektne zapadol, keďže aj tu má celý čas hlavný hrdina navrch pred tou bandou dementov. Takisto by tu mal priestor na poúčanie tých nezbedných narkodílerov a zároveň by bitky vyzerali pôsobivejšie a uveriteľnejšie ako keď sa v nich mláti Berenger, ktorému som to príliš neveril a ani som ho nikdy príliš nemusel. Aspoňže vo vedľajších úlohách sa mihne pár béčkových drsných sympaťákov. Či už v tej dobe dobre vyzerajúci chudý Forsythe alebo Guzmán. Ten mix seriózneho prístupu a tupého béčka k sebe príliš nepasuje, ale je to celkom zábava s dostatočnou porciou solídnej oldschool akcie. Takže celkom spokojnosť a už sa teším na ďalšie diely, ktoré by vďaka striedmej stopáži mohli mať aj svižnejšie tempo. 6/10. ()

Derek

mega beckove becko s berengerom ktory je vynikajuci ked uci, ale slaby v akcnych scenach. kvalitou to nie je daleko od 80tkovych akcnakov s charlesom bronsonom v produkcii cannonu... ()

vegetol.mp

Solidní akčňák s charismatickým Berengerem v hlavní roli, který kazí hlavně zbytečně výchovná linka. Místo aby dal Berengerův ranař všem žákům po držce, začne je vychovávat. No i přes tohle malé škobrtnutí, solidní zábava plná povědomých tváří. A Ernie Hudson jako drogový překupník a ředitel školy v jednom taky docela ujde. 7 / 10 ()

bourec

Dlouho mi trvalo, než sem narazil na v český podpoře stažitelnou kopii. Ale ta jedna hvězda jde nemilosrdně dolů, Celkem amatérsky natočenej akční thriller, v kterým vyniká zejména prkennej Berenger. Obsadit tam Seagala, a to byl rok 1996, což bylo pro Stevena zlatý období, tak to byla jinačí pecka. takhle jen průměrná, neohrabaná záležitost, kterou si Mandel jméno neudělal. 50%. ()

carlos 2010

Priemerné béčko s priemerným Berengerom, a preto aj s priemerným hodnotením. Ale pre fanúšikov žánru pozerateľná záležitosť. ()

vaska

Není to nejhorší,zde podal klasický/a geniální/výkon ujetého magora Will Forsythe...:-)stojí za to vidět posledních patnáct minut... ()