Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve škole v chudinské čtvrti to není bezpečné, o čemž se přesvědčí i zdejší učitelka, která je vážně zraněna jedním z členů školního gangu. Znenadání se objevuje její přítel Shale, který prahne po odvetě a proto se do školy za zraněnou učitelku vetře jako její suplent. Je jasné, že s žáky nebude legrace, ale vtip je v tom, že Shale je dočasně nezaměstnaným příslušníkem elitního komanda. (ČSFD)

(více)

Recenze (8)

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Solidní akčňák s charismatickým Berengerem v hlavní roli, který kazí hlavně zbytečně výchovná linka. Místo aby dal Berengerův ranař všem žákům po držce, začne je vychovávat. No i přes tohle malé škobrtnutí, solidní zábava plná povědomých tváří. Ernie Hudson jako drogový překupník a ředitel školy v jednom, taky docela ujde. ()

Reklama

Derek 

všechny recenze uživatele

mega beckove becko s berengerom ktory je vynikajuci ked uci, ale slaby v akcnych scenach. kvalitou to nie je daleko od 80tkovych akcnakov s charlesom bronsonom v produkcii cannonu... ()

choze 

všechny recenze uživatele

Docela snaživé a sympatické akční béčko na téma džungle před tabulí. Z Berengera jde respekt (narozdíl od jeho nástupce v dalších dílech, Treata "psí voči" Williamse), pokud tedy zrovna nikoho nemlátí. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama