Diana: Muzikál

(divadelní záznam)
  • USA Diana: The Musical
Trailer

Úchvatný a zároveň tragický život princezny Diany v původním muzikálu natočeném ještě před oficiální premiérou na Broadwayi. (Netflix)

Trailer

DavidS.

Muzikál ze stránek bulváru...Diana klasicky obět/světice...Hospodyňky mezi Bleskem a Chvilkou pro tebe budou mít ale u čeho žehlit... ()

natykarb

Když jsem se prvně dověděla o tom, že má být muzikál o princezně Dianě, jako její velká obdivovatelka jsem to brala s rezervou a bála jsem se hrozící frašky. Muzikál mne velice mile překvapil, samozřejmě někteří budou namítat, že účinkující nejsou moc fyzicky podobní těm, koho představují, ale v celkovém dojmu mi to vůbec nevadilo. Jako člověk, který mapuje životní příběh princezny Diany, musím ocenit perfektní kostýmy (zejména tedy svatební šaty i s kyticí a mnohé šaty a kostýmky od Catherine Walker, které se povedlo dokonale napodobit). Oceňuji rovněž celé pojetí filmu, zakomponování důležitých událostí i Dianiných dobročinných skutků. Tento film řadím mezi jeden z nejlepších o princezně Dianě, protože z něj, na rozdíl od ostatních, není cítit věčná cenzura ze strany královské rodiny a deformování faktů k obrazu Charlesovu. Ve filmu nebylo sice nic přelomového, co by diváci nemohli vědět z jiných dokumentů nebo knih či svědectví, co se mi líbilo, byla myšlenka muzikálového zpracování. ()

Arsenal83

Nič výnimočné. Slabé pesničky, ešte slabší speváci a herci sotva priemerní. A že by práve toto bolo to najlepšie spracovanie Dianinho života, tak to ani náhodou. ()