poster

Training Day

 • USA

  Training Day

 • Slovensko

  Training Day

 • Velká Británie

  Training Day

Drama / Krimi / Thriller

USA / Austrálie, 2001, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dellamorte
  *****

  Že si Fuqua vyprosil scan v realitkách !!! , o ktoré nemá odvahu prosiť žiaden režisér mimo Martin Sc - OK. Že si Danzel ( ktorý tu podal životný part so svojim údajne najsexy chrbtom v Húde ) a rád si dá revisit - OK. Že Ethan sa prihľiadal herectvu ( a naučil sa ) tiež OK . Že to celé Antoine vysypal v spolupráci s Nellym a celou Jeho bandou - OK . Ale tá realita si ma uniesla.. Vrátane Macy Grey ! Viem o čom píšem . ( ak niekto nechápe - nech si to ide rozbehať )(16.7.2011)

 • Boogeyman
  ****

  Dobrý film se skvělými momenty. Tak by se dal asi nejjednoduššeji shrnout tento detektivní thriller. Fuqua je průměrný režisér a tohle je dle mého názoru zatím jeho nejlepší film, ale jinak pouze nadprůměr. Washington a Hawke předvádějí velmi slušnou práci, sporný Washingtonův Oscar je zasloužený, škoda jen, že ne v lepším filmu. Jeho zkorumpovaný psychopatický policajt je geniální a bravurně zahraná postava! No, co dodat, snad jen, že to mohlo být mnohem lepší!(16.2.2006)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Mark Mancina: 1. Keep Your Eyes Open (film dialogue) ,2. W.O.L.V.E.S. - Krumbsnatcha featuring M.O.P. ,3. Bounce, Rock, Golden State - Golden State featuring Xzibit ,4. Put It On Me - Dr. Dre & DJ Quik with Mimi ,5. #1 - Nelly ,6. F*** You - Pharoahe Monch ,7. Watch The Police - VC-Murder & Trick Daddy ,8. Dirty Ryders - The Lox ,9. Crooked Cop - Napalm ,10. American Dream - P. Diddy & The Bad Boy Family featuring David Bowie ,11. Greed - Cypress Hill featuring Kokane ,12. Guns 'N Roses - The Clipse featuring The Neptunes ,13. Tha Squeeze - Gang Starr ,14. Let Us Go - King Jacob & Professot ,15. Training Day (In My Hood) - Roscoe ,16. Protect Your Head - Soldier B ,17. Wolf Or Sheep (film score) ,(11.5.2011)

 • Lateef
  ****

  Když se Jake Hoyt loučí ráno s manželkou, ani náhodou netuší, že o pár hodin později bude sjetej jako motyka kvalitním crackem, napěchovanej promilema alkoholu a zpráskanej jako neposlušnej hafan. A že možná ztratí iluze, které postupně budoval během pěti let poctivé práce. Že možná přehodnotí životní hodnoty. Training Day je o válce dvou světů. A zbraněmi jsou zde zkušenosti. Jednoznačně nejsilnější zbraní filmu jsou herecké výkony (Hawke, Washington), těsně následované scénářem, který příběh pozvolna vytahuje z mlžného oparu. Snímek trochu přibrzďuje několik nudnějších momentů v první půli a pak ho docela brutálně zfauluje samotný závěr. Až na tyto okamžiky velice svižný den dvou zcela odlišných policistů. Ale kdo komu nakonec udělil lekci?? Doporučuju! 105 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(17.9.2007)

 • Fr
  ***

  Jakea čeká zkouška. Chce makat v protidrogovým, kde šéfa dělá detektiv Alonzo. Čeká ho den, na který nezapomene. Drsný a nezvyklý metody Alonza ho maj naklonit na správnou stranu zákona. Vona je pravda, že ,,někdy je lepší přijet a grázla oddělat, než ho zatknout. Velký ryby se ve vazbě dlouho nezdrží". Tenhle den s ním můžem prožít i my. Poslouchat strhující monology a sledovat hereckou kreaci D.Washingtona. Taky se můžem třeba zamyslet, kterou cestou bych ,,šlapal já". Abych pravdu řek - na mě žádnej podtext k zamyšlení nedejchl. Já viděl jen ,,live" přenos z práce(?) drsnýho policajta, proti kterýmu je King Kong (animovaný nebo loutkový) hovno. A vůbec nevím, jestli bych to potřeboval vidět znova.(15.4.2006)

 • - Původní konec měl vypadat tak, že Hoyt najde Alonza, jak si užívá s dvěma ženami, Hoyt mu oznámí, že venku na něho čeká jednotka a ukáže mu peníze, které měl Smiley doručit Rusům. Alonzo pak spáchá sebevraždu. (don corleone)

 • - Starší obrázek, který zachycuje Harrise jako poldu a ukazuje ho Hoytovi je záběr z vymazaných scén z filmu "Ricochet". (don corleone)

 • - Nůž, který používá Alonzo (Denzel Washington) jako přesvědčovací argument, je Spyderco Police Serrated. Tento nůž se objevil i v mnoha dalších filmech, např. Klub rváčů (1999). (zedsdeadbaby)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace