Peklo

Epizody(6)

Na Zemi se zničehonic začnou zjevovat bytosti z jiného světa, které posílají lidi do pekla, a jedna náboženská skupina hlásá, že jde o boží spravedlnost. (Netflix)

Recenze uživatele Trevor k tomuto seriálu (7)

Peklo (2021)

To je tak, keď ľudia majú po celom svete vtierané do lebiek aký je K-pop úžasný a potom uzrie svetlo sveta takáto sračka, bohužiaľ s potenciálom na druhú sériu. Jedna veľmi dobrá, jedna priemerná a zvyšné veľmi slabé epizódy takého nič, ktoré okrem liberálneho posolstva bububu cirkev, sebavedomá feministka klitorisáčka sama vymláti ISIS, Boko Haram aj armádu Severnej Kórei a pritom sa nezapotí a ďalšou celoživotnou traumo liberálneho loja, dôchodcov ktorým treba čím skôr porozbíjať hlavy  Mladému hnoju, ktorý leží na zhnitých pitchiach v nákupných centrách patrí svet. Už len nájsť sponzora, ktorý im dá všetko zadarmo a nebudú sa musieť kvôli tomu.... Neuveriteľne premrhaný potenciál, takto to dopadne keď pošleš svoj námet Netflixu, spĺniš tri hlavné požiadavky (vyššie spomenuté) a talentu máš asi toľko ako Lama Alpaka na kočuľovanie po lyžiarskych svahoch Južnej Sahary... ()

Epizoda 1 (2021) (E01)

Je viac ako pravdepodobné že to bude Netflix produkcia. Zlé náboženstvo, fanatik z katolíckej školy, bu bu bu vzťah polícia novinári, oni veďá praudu na Zomgi, zdegenerovaná mládež ktorá tiež vje praudu zo Zomgi a točí si videá ako mláti bezdomovcov či páli mačky a absolútne nevyužitý potenciál...vraj horor. Netflix sa snaží z K-pop ošiaľu vyťažiť čo najviac a v tomto momente som mal chuť okopírovať komentár zdejšieho exprda, ktorý napísal pri komentári ku Squid game "seriál jenom potvrdzuje to, co jsem ja říkal už dávno, kórejska tvorba je úchvatná"...niečo v podobnom zmysle. Tuto je jednoznačný dôkaz že aj tento český užívateľ sa nikdy nemýli, ako väčšina ľudí na tejto databáze. ()

Epizoda 2 (2021) (E02)

Celkom logický, pomerne výrazný pokles hodnotení po prvej epizóde je trochu na škodu, pretože druhá epizóda bola podstatne lepšia. Ľudia sú schopní odsúdiť iného iba na základe nepodložených aj neoverených informácií, bez dôkazov, na základe jedného článku či dokonca niekoľkých viet. A pritom sa s nimi môže dotyčný iba zahrávať. Nebyť toho, ako ma irituje influencer, mohla to táto epizóda vytiahnuť na solídne 3*. ()

Epizoda 3 (2021) (E03)

Vytretý zdegenerovaný odpad ľudskej spoločnosti z Netflixu a Silicon Valley sa už neštíti naozaj ničoho...bezbrehá sračka pre najprimitívnejší odpad našej spoločnosti, tieto liberálne neonacistické hovädá opäť - úplne nečakane - útočia na ľudí, ktorí veria v Boha a robia z nich šialencov, ale tým ako poukazujú na útok bajzbalovými pálkami neofašistickej liberálnej vytretej mládeže na úbohú starenku tieto svine fašistické iba potvrdzujú čo je ich skutočným zámerom. Najbližšie pravdepodobne šokujú pornom so zvieratkami či deťmi. Netflix je neopísateľný hnoj, ale ľudská psychika a psychicky chorí ľudia ma vždy fascinovali,tak sa pozrieme aj ďalej aké morálne dno je liberálny neofašizmus ešte schopný dosiahnuť. ()

Epizoda 4 (2021) (E04)

Od jednej hviezdičky v predchádzajúcej epizóde k 4* v tejto, to je riadny posun. Posun v kvalite však treba oceniť, teraz to malo hlavu aj pätu, nové postavy dali seriálu šťavu a hlavne sa tu neobjavil ten trápny influencer. Možno mi však prospel aj fakt, že som si dal od seriálu dlhšiu pauzu. ()

Epizoda 5 (2021) (E05)

Nebolo by to zlé, keby na libtdárdnom Netflixe mladá sebavedomá žena, bývala právnička svojimi veľkými a malými pyskami nezmlátila 211.321 Šípovcov, ktorí mali v rukách bejzbalové palice a nakoniec aj dvoch podivínov z Novej pravdy...konečne po 213 rokoch stereotypu na Netflixe dostal priestor feminizmus, reálny asi tak ako to že sa mladá sebavedomá Indka ubráni skupinovému znásilneniu 13 chlapmi niekde na predmestí Panjabi MC...ako zvykne hovoriť Mladý Sheldon, Ježíšku na krížku, kto tieto kraviny vôbec vypustí do sveta. ()

Epizoda 6 (2021) (E06)

Komentár slniečkárskeho libtárda - církev nezabránila...komentár filmového fanúšika, ktorý nemá nasranú v hlave liberálnu propagandu. Dement liberálny režisér použil v krajinách, kde sa útoky nožmi na deti v škôlkach odohrávaju takmer denne použil práve na pokus o dokonanie vôle vyššej moci práve útok nožom na novorodeniatko. Okrem toho femme klitoris fatale veľkými pyskami vytrestala zase polovicu planéty Zem (ešte že ako príslušník slabšieho mužského pohlavia nosím vo svojom vaku teleskopický obušok naozaj, že aby som sa  mohol brániť ak mi tehotné silnejšie pohlavie v autobuse či vlaku neuvoľní miesto), štátna vlajka Južnej Kórei je v zábere vždy iba v súvislosti z bububu uctievačmi Boha a nakoniec bububu diakon rozmláti lebku, ako inak dôchodcovi. Ktovie kedy sa konečne liberálnemu odpadu spl sení a ľudia budú umierať za pásom fabriky v Mladej Boleslavi aby nemuseli platiť ich dôchodky, kedy konečne vyvlastnia všetky majetky všetkým cirkvám aby mohli konečne sedieť na svojich zhnitých pitchiach a húliť trávu a hrať na gitaru...Kumbája, máj Lórd Kumbája... ()