Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

molotov

Vím, že pět hvězdiček je asi moc, a že by tato komedie asi nemohla konkurovat jiným pětihvězdičkovým filmům, ale nemůžu si pomoct. Šel jsem se do kina jen pobavit, nic extra jsem neočekával. Vlastně očekával, že Elisha bude skutečně sexbomba. No, nesklamala. A kupodivu mě nesklamal ani hlavní hrdina, tyhle mladý hrdinové romantických komedií jsou většinou tak trochu nereálný a křečovitě se snaží být sympatický, ale jsem mu fakt fandil. Navíc bych se na ten film dokázal dívat i kdyby tam hrála jenom Elisha sama. Docela často jsem se smál, i když jako jediný v kině. Byli jsme tam čtyři. Prostě příjemný překvapení. ()

DwayneJohnson

Příjemné, místy inteligentní a hlavně netuctovė. S velmi mladým Emilem a moc půvabnou Elishou, pro kterou bych dokázal skočit klidně i do hořící sopky. A já blbec snad kdysi dávno četl zdrcující komentář a svou premiéru jsem odložil o dlouhých jedenáct let. Chybami se člověk učí a tohle je další z mých mnoha, které jsem za poslední dobu úspěšně napravil. ()

Shakers

Určite nie som sám čo si hovorí, že: boha, prečo ja nemám také šťastie na takú susedku ? :-) Ale k filmu. Emile Hirsch hraje rolu truľa, ktorých fakt neznášam, ale nie je to taká tragédia, dá sa to vydržať. Stredobodom pozornosti je tu predsa mega sexi Elisha Cuthbert a nie príbeh ako si niektorý mysleli, alebo pri rozhodovaní a čítaní tohoto komentáru myslia. Slušná miestami až pikantná zábava, ktorá vás zabaví, ale čakal som trošku viac vtipných momentov. 70% - 3* ()

Morien

Je fakt, že v rámci žánru by asi mohlo být i mnohem, mnohem hůř. Hlavní postavy jsou mi celkem ukradené a ta love story je přesně tak tuctová, jak by to člověk u high school prom night flicku čekal, ale nejlepší kamarádi jsou dost zábavní na to, abych vydržela koukat až do konce a dokonce se snad i sem tam mírně bavila. Kromě toho jsem měla rozpracovanou teorii, že Chris Marquette a Paul Dano jsou prakticky stejný člověk, a tady se mi to potvrdilo. A aspoň že těm třem je sedmnáct a osmnáct, když hrají středoškoláky, a ne třicet, jak bývá ve filmech zvykem. Ale stejně si ti filmaři představují dospívání jako Hurvínek válku, řekla bych. ()

Nin

Vostrá komedie :) Na to, že je film o bývalé pornohvězdě, takže je vcelku jasné okolo čeho se bude film motat, je to komedie až neuvěřitelně příjemná, milá a vtipná. Elisha je sexy, hlavní klučičí hrdina je správně naivní a jeho kamarádi jsou správně šílení. Stopáž by možná mohla být o trochu kratší, ale jinak velmi dobrá teenagerovská komedie. (8/10) ()

• Natáčení probíhalo od ledna do května roku 2003 ve městech Los Angeles a Santa Clarita v Kalifornii. (Dlee)
  • Film vydělal během úvodního víkendu (9. - 11. 4. 2004) v amerických kinech 6 milionů amerických dolarů. Celkově film v USA utržil 14,6 milionů dolarů. Celosvětově pak 30 milionů dolarů. (imro)