Epizody(13)

Pokračování populární stejnojmenné série z let 1991-1996 s novým obsazením. (oficiální text distributora)

Djkoma

Pro Elishu i dětské srdce dokázalo zajímavě vzplanout, ovšem některé příběhy měly rozhodně své kouzlo a atmosféru. možná škoda, že vysílací čas byl někdy v 6 hodin odpoledne a nebyla ještě tma... :( ()

Dever

// Production Companies: Nickelodeon Network // Súhlasím so spinosaurusom, tiež som mal nočné mory, keď som bol ešte malý štupel. Ale seriál som si vždy rád pozrel aj keď mi z neho harašilo v hlave, vždy som sa tešil na pestrosť samotných príbehov. ()

DaliX

Ale hej, mne sa to páčilo. Bolo to trošku tajomné, sem tam aj keď trošku málo desivé, a zábavné. Na Supermaxe to bolo skvelé a keby to znovu začali vysielať, rozhodne by som si to znova pozrel:) ()

Pedestrian

The Tale of the... Zombie Dice - 2/5, Forever Game 3/5, Jake the Snake 3/5 __ Sleduju výhradně kvůli Elishe (17), která se objeví v celkem 26 epizodách. A to vždy na začátku a na konci každé povídky. Jako dítě bych ten seriál miloval, dnes (už jako větší dítě) miluju jen Elishu. Pro děcka ale poctivá bubákovina, která jim dodá odvahu a ukáže vážit si přátelství. ()

SonG

Na supermaxu jsem to hltal, jako by to mělo být to poslední co kdy uvidím....časem sem se uklidnil a dávám mu střízlivých 3* ()

okkac

Dneska je to už k smíchu, ale když jsem se na to díval kdysi na Supermaxu, tak jsem se u něčeho i bál. ()

igirazor

Keď som to pozerával bol som ešte malý chlapec, a verte že som savďaka tomu naučil neísť dlho dlho na wc až dokial nebolo svetlo:) ()

Akitenshi

Vážně se omlouvám, ale nejsem si jistý, jestli jsem viděl to první nebo tohle, tak pro jistotu dávám hodnocení oběma... je vlastně možné, že jsem viděl to i to... ()

Mercilonka

Nejoblíbenější seriál mého dětství na SuperMaxu :) Některé díly si pamatuji dodnes a musím přiznat, že jsem se u příběhů často bála. Mrzelo mě, když se přestal vysílat. ()