Populární mechanika pro děti (TV seriál)

• Kanada

Popular Mechanics for Kids

Komedie / Akční / Dobrodružný

Kanada / USA, 1997

Bill Kerrigan

Jako malý jsem to hltal a dokonce nahrával. Nejvíc se mi tam líbil Charlie a jeho experimenty, i když materiál na jejich uskutečnění se stejně prakticky nikdy nikde nedal sehnat, takže jsem vlastně nikdy neměl možnost si nic z toho vyzkoušet. A taky se mi samozřejmě líbila Elisha, možná ještě víc, než v její dnešní podobě :-)(29.6.2016)

Spíše jen nostalgie, kdysi dávno, když tenhle poučný seriál běžel na České televizi, bylo nepřípustně, abych vynechal jediný díl. Bavil jsem se jak při reportážích mladých reportérů, tak i při šílených vynálezech Charlieho, které jsem si vždy chtěl vyzkoušet, leč bohužel vždy scházely potřebné ingredience. Za nejzábavnější díly považuji ten horový a samozřejmě špionský speciál. Populární mechanika pro děti je prostě nenáročným seriálem nejen pro děti s půvabnou Elishou jako moderátorkou.(9.12.2006)

Populárně-naučný seriál pro mladší diváky, s bohužel až příliš velkou úlitbou komerci. I přes to se divák něco může dozvědět o fungování věcí na světě a to je vždycky plus. Samozřejmě nemohu opomenout sladkou a dospívající Elishu Cuthbert, která je jen o málo mladší, než já a která pro mě jako staršího mimo cílovou skupinu diváků byla lákavým tahákem. Smutné je, že tento dětský formát pořadu je dnes bezostyšně předkládán i dospělému divákovi jako nějaká populární mechanika pro velké.(15.10.2013)

Kéž by se tak fyzika učila takovýmhle způsobem a ne přes posrané vzorečky. Ten si dnes samozřejmě nepamatuji jediný a vůbec z celého tohohle kreténského předmětu nevím vůbec nic, kdežto z Populární mechaniky si do dneška pamatuji spoustu pokusů. Holt asi vidím vzdělávání jinak než autority na ministerstvu. 85%(27.2.2017)

• MM_Ramone

Títo malí kanadskí vedeckí hnidopichovia mi vždy liezli na nervy. Vôbec sa mi to nepáčilo. Ani neviem prečo, ale vypestoval som si voči tomu hneď v začiatkoch averziu. Zrejme to bolo točené štýlom, ktorý mi absolutne nevyhovoval. Adolescentní chytráci a akýsi podivný premúdrelý pedofil. Nemám nič proti náučným, didaktickým, vzdelávacím reláciam, no tomuto som nedokázal prísť na chuť. "Populárna mechanika pre deti" ma nie len nudila, ale i mierne nasierala. Mám to zafixované ako blbosť. *(4.9.2018)