poster

Hlavolam (TV film)

 • USA

  Conundrum

 • Slovensko

  Hlavolam

Krimi / Thriller / Drama

USA, 1996, 93 min

Režie:

Douglas Barr

Kamera:

Rodney Charters

Hudba:

Mark Snow

Producenti:

Thomas Baer

Střih:

Raúl Dávalos

Scénografie:

James McAteer
(další profese)
 • Slapi15
  **

  Hlavolam připomíná klasickou detektivku, které denně běží na našich komerčních tv. Ve zkratce - děj takový připitomělý, herecké výkony jako v seriálu. Jediné co toto dílko zpestřilo jsou dvě scénky, kdy je Marg odvážnější více než bych čekal.(18.1.2011)

 • Pepinec
  **

  Jde o vcelku příjemný film, u kterého lze strávit večerní čas. Ústřední dvojice se poměrně dobře doplňuje a doba, ve které se příběh odehrává, mu přidává to, co by současnost naopak ubírala. I tak mám však určité výhrady. Jednak beru jako podraz na diváka, že nebylo možné nepostřehnout, kdo asi tak přibližně bude tím špatným už ve třetině filmu, a pak také; neškodilo by trochu více akce, reakce a zápletek. Plujete po klidné řece, kocháte se krajinou, pak sklouznete po mírném jezu a šlus. Je konec a vy si říkáte; nebyl by ten film na druhém programu lepší?(21.1.2011)

 • PanIncognito
  ***

  Tento film jsem očekával lepší. Připomíná předvídatelnou epizodu nějakého seriálu. Až na nahou Marg Helgenberger není snímek ničím podstatný a je vlažný. :-/ (viděno s dabingem)(17.2.2019)

 • Phobia
  **

  Unylý TV krimi thriller bez náboje, bez šťávy, bez koulí. Nepomáhá tomu ani sympaťanda Marg Helgenberger (proslavená rolí vyšetřovatelky v "CSI" aka "Kriminálce Las Vegas"), ani účast mé někdejší pubertální lásky - Michaela Biehna, ba dokonce ani jeho hezké české příjmení v této roli - Horák. Zhruba po hodině jsem se vykákla na celou zápletku, vypnula bednu a dala přednost spánku. Takže nevím, kdo ve skutečnosti vraždil a tipovat tady nebudu, ať mě nějaký nedovtipa nepranýřuje kvůli spoileru (ale stejně to byl určitě Stash a Rose ho na konci musela odprásknout, že jo?:-P Už mi chybí jen motiv:-)). Vhodné leda jako ukolébavka či kulisa k domácím pracem. 41%(18.1.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace