Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(16)

Pět středoškoláků zůstane za trest po škole. Nemají moc společného, ale záhadné úmrtí a tajemství, která postupně vyplouvají na povrch, je donutí táhnout za jeden provaz. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (27)

cariada 

všechny recenze uživatele

Tak tohle je opravdu dobrý. Nic jsem od toho nečekal a první díl nijak zvlášť nenavnadí, ale pak se to krásně rozjede a jen přemýšlíte kdo za vším stojí já to do před posledního dílu nevěděl a jen hádal, přesto mě i ta možnost napadla. Za otevřený konec jsem rád a druhá série je potvrzena. Snad jen by všude nemuseli cpát LGBT poslední dobou není seriál kde by nebyli. ()

petikacka 

všechny recenze uživatele

Šla jsem do toho jako do oddechovky po poněkud brutálním "Posledním království". A bylo to super. Fuckt už nejsem ve věku na seroše pro středoškoláky, ale tohle mi sedlo a bavilo mě to mooc. Dokonalé odreagování a přitom se jeden i pobaví a zároveň zavzpomíná jaké to bylo tenkrát....tenkrát na gymplu... i když takové drámo jsem ve skutečnosti nikdy nezažila...i když...Za mě 75% ()

Reklama

pumpkinqueen 

všechny recenze uživatele

Bez očekávání a znalosti knihy, která posloužila jako předloha, jsem si seriál nesmírně užila. Už v pilotním díle mi došlo, že tohle nebude zrovna pohodička ve stylu The Breakfast Club, ale spíš jeho potemnělá verze. Samozřejmě vás od prvního dílu zajímá, proč se stalo, co se stalo, a kdo za tím vlastně stojí. A protože je tempo skvělé a vodítek je mnoho, hezky to odsýpá a vy nemáte čas se nudit. Často je seriál srovnáván i s 13 reason why, jelikož i tady  středoškoláci řeší věci, které by se jich vůbec neměly týkat. Charaktery jsou výrazné, vzájemně odlišné a i když to je trochu klišé, zajímavě spolu kontrastují. Přestože je zde velký důraz na dnešní dobu, zejména co se týče sociálních sítí, nejsou postavy tak moc přehnané (až na pár výjimek ve vedlejších rolích) a netlačí se na pilu, jako tomu v některých středoškolských záležitostech bývá, a to je velké plus které dodává příběhu i zápletce reálnější vzhled. Nechci vyzradit příliš, to by byla škoda, ale překvapivých zvratů tu opravdu málo nebude. Těším se na další sérii. ()

ARI50 

všechny recenze uživatele

Hledal jsem vraha 8 dílů a našel až na konec, výborně propracovaný příběh, kapku jsem tam viděl 13 reason whe? Ale jen trochu. Herci výborní, napětí skvěle, ja jsme se bavil dobře a pokud jde o pokračování nebránil bych se ale přivítal ho. 2 série je bohužel kapku slabší, i když jsou všichni zpátky a příběh se snaží pokračovat ve stejném duchu je to bohužel min napínavý a zajímavý jak první serie, ale přes to jsem si tenhle seriál oblíbil. ()

Chen 

všechny recenze uživatele

Místy velmi přitažené za vlasy, ale jinak sympatická teengerovská propletená podívaná, která má připraveno pár dějových překvapení. Není to nic revolučního, ale je to velmi slušná seriálová jednohubka. P.S. Brblání o tom, že je jedna z hlavních postav gay je trošku mimo mísu s ohledem na to, že je tomu tak i v knižní předloze. ()

Galerie (56)

Zajímavosti (5)

  • První epizoda se natáčela v kanadském Vancouveru od 2. do 20. listopadu 2019. Zbylých 7 epizod se natáčelo na Novém Zélandu od 10. května do 24. září 2021. (Zix.)
  • Seriál je natočen podle stejnojmenné knižní předlohy od autorky Karen M. McManus. Jedná se o první knihu ze stejnojmenné trilogie. (mikki089)

Reklama

Reklama