Česko hledá premiéra: Souboj hlavních kandidátů

(pořad)
všechny plakáty
Publicistický
Česko, 2021, 155 min

Hlavní kandidáti na post premiéra – Andrej Babiš /ANO/, Petr Fiala /ODS/ a Ivan Bartoš /Piráti/ – ve velké předvolební debatě zodpoví i otázky diváků. (TV Prima)

Likan7

Na chlup stejné jako první debata. Účast publika je naprosto zbytečná a rušivá, holt Prima. Vznikla z toho pak jen estráda pro pobavení, kde se všichni jen překřikují. ()

rublik05

Když to tak člověk vidí, jaké osobnosti nám mají na další čtyři roky vládnout, člověku se z toho chce brečet a zvracet zároveň. Debata postavená na vytahování špíny jeden na druhého, hádání se, překřikování se, ničeho rozumného se divák nedočká, z programu jednotlivých stran se toho také moc nedozví, vlastně přemýšlím, pro koho se tyhle festivaly hrůzy dělají. Nikdo z přítomných nové voliče svým výkonem podle mě nezíská, akorát naštve ty rozhodnuté, aby raději nikam nešli. Oceňuji ale, že se zapojili i diváci, otázky diváků asi jako jediné zaujmou, byť některé vyjdou z úst politicky aktivních lidí, což celý nápad lehce kazí. Dále musím pochválit moderátory, ti odvedli poměrně dobrou práci, žádné velké skákání do řeči či zbytečné vměšování, z mého pohledu dobře odvedená práce. 1/10. ()

Rayen1 odpad!

Ona je to vlastně spíš komedie, kdy na sebe čtyři vemena řvou jeden přes druhýho, hážou na sebe špínu a hnůj a jak oni jsou svatý, na rozdíl od toho druhýho, kterej bere kde se dá. Přitom berou všichni všude stejně. Zasměju se tomu, ale pak mi dojde, že jedno z těch vemen bude zas v ČR vládnout nějakou dobu a udělá se mi zle. A je jedno, kdo z nich bude u koryta, všechny možnosti jsou velký špatný... ()

nudlis odpad!

Klasická předvolební šaškárna, v čele s největším světovým lhářem Burešem., následovaným největším politickým kašparem Pitomiem zOkamůrou. A je fascinující (ironie) sledovat co všechno Pitomio Burešovi vyčítá, ale jak se už těší, až mu po volbách vleze do prdele že mu ani jeho japonský podpatky nebou vidět :-))) A na Burešovi je krásně vidět, že koho se bojí nejvíc, do toho se furt naváží. A pořád upozorňuje na to jak je von skvělej a jak jsou ostatní neschopný. Ubožák. ()

Artien odpad!

Šaškiáda plná manipulací, lží, trapných výkřiků, (do jaké míry zasloužené?) dehonestace politiky bučícím publikem a nakonec i monetizaci formátu pořadatelem. Brrr ()