poster

Nebezpečná hra

 • USA

  Deadfall

 • Slovensko

  Nebezpečná hra

Drama

USA, 1993, 98 min

 • weasel.p
  ***

  Trochu abstraktní gangsterka, z který sem měl divnej pocit a některý scény úplně nepochopil, je tu částečně cítit "americká stará škola detektivek", postavy jsou tu zajímavý (souhlasím s ostatníma,že nejvíc se tu vyblbnul Cage) ale děj je prostě tak nějak mimo čas a realitu :). Nicméně to nebylo nejhorší.(26.2.2007)

 • Dreadd
  **

  Největší problém je (dost možná nechtěná) nepovedená žánrová kombinace, protože chvilková snaha o jakousi noirovou stylizaci, které má dodat přesvědčivost i voiceover hlavního hrdiny se hrozně tluče s přehrávajícím Cagem. Chápu, že jeho postava neměla být úplně normální, ale Nick se dostal i za hranici šílenosti a vytvořil jakési vtipné suprapodivno a v tu chvíli se nedá brát vážně ani zbytek filmu, protože i kdyby se podařilo vytvořit jakousi noirovou atmosféru, s nástupem chlápka s příšernou parukou, který mluví jako retard, se všechno zhroutí jako domeček z karet. Na druhou stranu některé jeho výstupy se staly legendárními a jsou stále zdrojem zábavy a dokonce se Nick ve filmu jednou zeptá "What am I, a fucking retard man?" a to se taky počítá.(12.10.2012)

 • mandes

  rozpočet : ? tržby americke : $18,369(15.12.2006)

 • acn
  ****

  Tak to kurva ne! Pravda, tenhle film stojí úplně za hovno, co za hovno, za vyližprdel. Jenže to co předvádí Wicker Man Nicolas "KillingMeWontBringYourGodDamnHoney" Cage je naprostý zázrak. Ano, jsem milovníkem špatného herectví tohoto muže. Naprosto neuvěřitelné, WHAT AM I A FUCKING RETARD BABE? 4 hvězdy jen za něj, nekompromisně. SHUT THE FUCK UP BABE! Že Nic se dostal za hranici šílenství? Pche, on je ten, který herecké šílenství definuje. Pravda, není to takový poklad jako Not The Bees, ale kde tohle jinde můžete vidět? Třískání do matrace, které ani v ústavu pro naprosto šílené jedince neuvidíte, Nic řvoucí "FUUUUCK" v baru s tak gay parukou, že i Martin Maxa je vedle něho heterák první třídy. Zkrátka prdel neskutečná a povinnost pro všechny uchyláky mastící nad výkony Ghost Ridera. Mu a Tommymu Wiseau jednou postavím sochu z plenek.(5.2.2014)

 • Visáč
  *

  Nehorázne amatérsky pokus o neo-noir. Michael Biehn cez značne limitované herecké výrazivo a voice-over (!) zabíja akékoľvek šance na status filmového leading mana. Režisér absolútne nevie, ktorá bije. Herci a scenár si dali voraz. Hudba vykráda soundtracky Bernarda Herrmanna. Charlie Sheen si tu strihne dvojminútové cameo kulečníkového machra a zakončí svoju exhibíciu slovami: "God damn, I'm good." A má pravdu, pretože všetko ostatné je fucking bad. Pozoruhodnou výnimkou je Nicolas Cage utrhnutý z reťaze (i na cageovské pomery), resp. jeho tonycliftonovské alter-ego, Eddie.(31.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace