Návrat do ráje (TV seriál)

• Austrálie

Return to Eden

Návrat do raja

Drama / Romantický / Thriller

Austrálie / USA, 1986, 22x60 min

Martin McGrath

Teď budu hodně sentimentální, ale na tomhle seriálu jsem vyrostl. Jak já to žral a na každý díl se nehorázným způsobem těšil. ANo vím, možná někomu přijde jako naprostý odpad, ale pro ty kteří na tomto seriálu neujížděli dříve, dnes již nepochopí. Klidně bych dal i 5 hvězd, ale to by si někdo mohl myslet, že jsem se zbláznil. V dané době bych dal klidně i 5 hvězd. Příběh byl dokonale zamotaný a Rebecca Gilling v té době docela baba, je pravda, že když jsem seriál viděl dnes docela jsem se zhrozil kdo se mi dřív líbil, ale i tak to má pořád své kouzlo.Jednoznačně silné 4 puntíky.(13.9.2006)

• Kri-kri

Je to sice jen další blbost o zbohatlících, ale oproti americkým seriálům podobného typu to alespoň autoři nenatahovali na několik stovek dílů. Díky omezenému počtu epizod má děj poměrně rychlý spád a určité napětí, čímž se stává koukatelným. Zápletka s arabským šejkem Amalem a jeho sestrou navodila trochu orientální exotiky a z kriminálnice Olivie usmrcené jedovatým hadem v koupelně jsem měl hodně dlouho noční můry. Dodnes mám unikátní MC nahrávku se závěrečným dílem ve dvojhlasém rychlodabingu z ČT z roku 1994.:) 40%(1.8.2014)

• mira007

Seriál o bohaté dědičce, kterou prospěchářský manžel shodí mezi krokodýly a ona se vrátí po plastice jako super kráska, která se jde pomstít byl ve své době celkem legendární australský seriál ( to ještě nevyskočil Krokodýl Dundee z buše ) ale druhá řada je překombinovaná slátaniná ( tentokrát se mstí bratr manžela hlavní hrdinky ) která vypadá jako 350. až 380. díl Dynastie. Dvě hvězdy za mrchu Gill a komické osmdesátkové účesy.(24.9.2020)

Jo, jo, kdysi měl tenhle seriál ohromné kouzlo a sledoval ho snad každý, kdo chytal doma polskou TV. Ale dneska si při pohledu na něj říkám: "Proč?" Vždyť je to stejně, ne-li více odtažité a uhozené, jako americké seriály typu Dynastie a Dallas. Ty 3 hvězdičky jsou za sentimentální vzpomínky na minulé časy.(24.4.2003)

• Ainy

Kdysi dávno jsem to viděla, bylo to tak trochu napínavé jak si "pohrávala" se svým manželem, který ji chtěl zabít, ale neměla jsem z toho nijak zvlášť dobrý pocit. Vzhledem k tomu, že jsem tenkrát ze zvědavosti vydržela až do posledního dílu dávám dvě hvězdičky, teď v této době bych si Návrat už nepustila, brrr(15.10.2012)