Bill Bailey: Larks in Transit

Scénář:

Hudba:

Účinkují:

Devadesát Dva

Baileyho klasický instrumentální ping pong, kde vás párkrát rozesměje, párkrát má vtipný připomínky a hodně hraje a dokazuje svého multiinstrumentálního génia, kterým kompenzuje i to, kdyby nebyl vtipný (ale on samozřejmě je) - takže je to tak nějak klasika, jako vždycky, jako když přijdu ke kadeřnici a ona už se mě ani neptá, jak to chci (dalo by se říct, že opačně, jako Bailey, haha). Zkrátka, u BB jako kdybyste tak nějak opravdu dostávali pořád aktuální variaci na totéž, stejně jako v případě hudby dělá konstantně variace, i na zvuky, nebo v podání netradičních instrumentů, známé melodie, znělky, hymny, je to standup spíše pro vypnutí, než k aktivnímu sledování, spíše skečovité, hop sem, hop tam, než nějaké vyprávění. Pár věcí ale, jako vždy, zabíjelo, málem i doslovně, když jsem při cvičení zvedal kettlebell nad hlavu a Bailey spustil Tarantinův LotR a Samuela L. Jacksona jako Gandalfa... klasické šíleně eskalující finále na instrument, jak už je zvykem, tentokrát na mandolínu. Není moc k tomu co dodat, pokud Billa máte rádi, dejte si to. Nic víc na tom není. ()

warrenur

Zazil som Billa nazivo v Bratislave pred par rokmi a sledoval ho uz dlho predtym este z cias Black Books, kde sa "vybujneli" s Dylanom Moranom. Tento kusok at Royal Opera House je napeckovany uzasnymi hudobnymi kuskami, ktore pohladili i moje hudobne "spustace". :) Jeho typicky rozpravacsky, obcas awkward styl mi vzdy sadel. Vyborna show...kto ste fanusik a nevidel tuto jeho show, dnes sa da pozriet dokonca i na YT. 80% ()