poster

Časovaná bomba

 • USA

  Timebomb

 • USA

  Time Bomb

 • USA

  Nameless

 • Slovensko

  Časovaná bomba

Drama / Thriller / Sci-Fi

USA, 1991, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Phobia
  ***

  Béčko jako hrom - film svým scénářem, režií, hereckými i kaskadérskými výkony a hlavně značnou naivitou připomíná kriminální thrilery ze 70. - 80. let. Snad proto na mě dýchla jakási nostalgie a přes veškeré slabiny nejsem nijak zvlášť zklamaná. Když už nic, tak přinejmenším Michael Biehn měl v té době ještě charisma a na Patsy Kensit se taky dalo dívat a nepřát jí smrt hned v úvodu. Být obsazení hlavních rolí méně sympatické, nemilosrdně bych film šoupla do podprůměru, takhle přivřu oči, uši i nos a udělím laskavých 55%.(9.3.2009)

 • choze
  **

  Slabé videobéčko, které rovnou měrou připomene Terminátora (Michael Biehn opět na útěku s blonckou, s níž se na chvíli schová v motelu a dojde i na hlazení jizev a sex) a o rok starší Total Recall (hrdinu pronásledují potlačené vzpomínky na jeho předchozí kariéru špiona-zabijáka i jeho bývalí zaměstnavatelé, ale naštěstí se mu vrací i někdejší skills). Scénář je neoriginální, nepřekvapivá, nezajímavá a nepříliš zábavná běhačka, akční scény sice mají jistou kaskadérskou fyzičnost, ale jinak žádná sláva (a nejatraktivnější kousky kazí zbytečně rychlý přestřih) a na Biehna a Kensit se sice dobře kouká, ale ne proto, že by nějak dobře hráli. Mám podobné filmy rád a jednoduchý scénář by nevadil, kdyby byl vykoupen akčním infernem, ale tady není nic.(21.1.2020)

 • Lacike
  *

  V tom filme sa neustale nieco deje. Jedna hovadina za druhou. Vysledkom je ten typ otrasneho filmu az to je neskutocna zabava. K tomu to ma kratku stopaz, zbesile tempo a mnozstvo infantilnych napadov, takze sa nudit nebudete ani na sekundu. Mna najviac potesil Billy Blanks v dost velkej zapornej ulohe. Rozhodne tento trash odporucam.(16.11.2015)

 • SeBig
  *

  Nenadchlo, nebavilo..podtrženo, sečteno. Biehn mě nebavil, celý film byl posranej až za ušima..k němu se hodi drsnější role. Ke konci už to docela dával když přefik tu typku, ale to už bylo pozdě. Celkově je film ukecanej a obsahuje minimum akce. Ps: Blanks opět nic nepředvedl jenom se tu párkrát mává bouchačkou.(20.12.2016)

 • vegetol.mp
  ****

  Tomuhle filmu se dá vyčítat plno věcí. Tým vládních zabijáků jsou nekompetentní idioti, hlavní hrdinka všude vesele platí kreditkou, aniž by jí došlo, že ji můžou sledovat, opuštěná vládní laboratoř po 20 letech funguje a ještě je tam zapojený elektrický proud... A tak by se dalo pokračovcat. Jenže tohle všechno přebije to, jaký má ten film neuvěřitelný drajv. Scénář je sice rutinní a plný klišé, ale akční scény jsou neuvěřitelně intenzivní a dobře sestříhané a bodycount nevinných lidí je příjemně vysoký. Navíc Biehn i ostatní hrají s plným nasazením. Avi Nesher možná není áčková režijní hvězda, ale v tomhle případě měl šťastnou ruku. Tvůrci Expendables by si z brutality tohohle filmu měli vzít příklad. 70%(20.12.2014)