RYBACK VS. KEVIN OWENS - 3* - KO je obrovská vzpruha pro WWE, ovšem musí se dávat do jiných uápasů než je proti midcardu Cesarovi a dementovi Rybackovi. Vstup se Cenou byl skvělý, tak nevím, proč v tom tvůrčí tým nějak nepokračuje a snaží se z Kevina udělat midcard wrestlera. RUSEV VS. DOLPH ZIGGLER - 3* - Rusev je naprosto skvělý! Lana je totálně nejlepší! Ziggler je starej úchyl a Summer je strašně hnusná. NEW DAY VS. DUDLEY BOYZ - 3* - New day je nejhorší uskupení, co jsem v WWE zatím zažil. Nicméně musím uznat, že Xavier Woods s tím trombonem je opravdu zábavný. Návrat Dudley boyz potěší. NIKKI BELLA VS. CHARLOTTE - 2* - Myslel jsem, že po Paige nemůže přijít nikdo, kdo mě bude více sr*t. Je to tady. Protekční hnusná dceruška debilního tatínka Rica. WYATTS VS. DEAN, ROMAN A Y2J - 4* - Chris je zpátky a Braun Strowman je na scéně! Parádička! JOHN CENA VS. SETH ROLLINS - 3* - Aby se celá Amerika z Johnnyho náhodou neposrala. STING VS. SETH ROLLINS - 4* - Stingovo mnohem lepší představení než na WM proti Triple H. Seth se rozjíždí jak drak v WWE a odvádí skvělou práci.(3.4.2018)

• - Oficiální skladbou show je píseň „Night of Gold“ od CFO$. (TheSpearCZ)