poster

Vezmeš si mě? (TV film)

 • USA

  Something Borrowed, Something Blue

 • Slovensko

  Nič nie je isté

Drama / Romantický

USA, 1997, 110 min

Režie:

Gwen Arner

Scénář:

Karol Ann Hoeffner

Kamera:

Robert Hayes

Střih:

Pamela Malouf

Scénografie:

Bryan Ryman

Kostýmy:

Barcie Waite
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • wosho
  *

  Příklad kdy filmaři místo brožůry Jak udělat film si vzali kuchařku 1001 levný recept a dle ní "uvařili" filmový eintopf. V této blbosti kromě porna, mimozemšťanů a masturbující gorily najdete vše a taky to tak vypadá.(27.6.2011)

 • Pepinec
  odpad!

  Člověk se asi vážně učí celý život, mnohdy i za pomoci těch nejnepravděpodobnějších příkladů. Jako byl kupříkladu pro mě tento film. Ukázal mi, že špatný, ale opravdu špatný film se dá zpatlat i bez smrtících mlžů, plžů, hlavonožců a ryb. (Promiňte mi tu mírnou reklamu Jarka... :-) )(26.6.2011)

 • hous.enka
  *

  Utajený porod, běsnící maniak a trampoty s láskou. Super film? Kdepak. Jen další z amerických telenovel tentokrát zkrácených do dvou (nekonečně dlouhých) hodin. Celé je to předvídatelné a ani jeden z těch tří příběhů vlastně není nijak zvlášť zajímavý. Snad kdyby to dali do tří různých filmů, tak snad. I když - chtěla bych ty tři filmy vidět? Musím říct, že nechtěla. PS: Proč je film přeložený jako Vezmeš si mě? Protože tahle věta tam zazní snad desetkrát :D(26.1.2012)

 • haWranka
  *

  Předvídatelý od prvních pár minut, nudný a zbytečný. Navíc hlavní hrdinky zrovna nebyly moc sympatický... A když už jsem myslela, že se začalo něco dít, nějaký drama, byl najednou konec - happy end... Už to nikdy nechci vidět, ani zahlídnout.(27.6.2011)