Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Idealistický vynálezce Jayce zkouší ovládnout magii pomocí vědy navzdory varování svého mentora. Zločinecký boss Silco zkouší látku se silnými účinky. (Netflix)

Recenze (6)

NiWi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tempo se ustáluje, výrazné akce ubývá avšak děj se posouvá kupředu. Tentokrát větší porci času trávíme v Piltoveru, a zjišťujeme jak i před technickou vyspělost a povrchní blahobyt stále vládne byrokracie a v určitých ohledech až zpátečnictví. Postavy se více prokreslují, pro fanoušky LoLka se objevuje více známých postav (Viktor, Heimerdinger) a vše šlape velmi dobře. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tedy tenhle twist jsem nečekal. Najednou se do všeho naroubovala magie, robůtek a mluvící čokl. Děj se snaží zoufale vtáhnout do děje více postav a prakticky se nic neděje. Tak jestli tohle má být jádro seriálu, budu s ním brzo hotov. ()

Milano33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá epizóda sa viacej do hĺbky zaoberá podstatou mágie i využitím vedeckých poznatkov na dosiahnutie rovnakého magického efektu. Hovoríme o takzvanej magitechnike, ktorá je zárodkom niečoho nového. Hextech síce môže byť použitý k vykonávaniu dobra, ale rovnako táto moc môže byť v zlých rukách zneužitá. Aj v Undercity dochádza k akémusi experimentovaniu, tentokrát však v rámci alchýmie. Silco totižto zhotovil fluidný vírus Shimmer. Powder je neskutočne rozkošná, jej pohľady sú vždycky také roztomilé a plné emócií, že istotne rozcítia. A jej vynaliezavosť a strelecké schopnosti ma skutočne fascinujú. A scénky medzi Vi a Powder sú tiež nádherné. Vanderove slová sú plné múdra, vojnu ozaj nikto nevyhráva, všetci sú porazení a plne chápem jeho nechuť, aby sa Lanes postavilo proti Piltoveru.h ()

ZaraCON 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jednoduše úžasné... 1. série je rozdělena na 3 období v průběhu let a závěr byl naprosto epický! Opravdu skvělé ztvárnění postav, které znáte již řadu let z League of Legends. ()

Reklama

Reklama