Escape the Field

Trailer

Šesť neznámych ľudí sa prebudí v kukuričnom poli. Nikto z nich si nepamätá, ako sa tam dostal, ale každý z nich má k dispozícii jeden predmet na prežitie. Paranoja a napätie v skupine sa čoskoro ukážu ako najmenší problém, keďže ich v nekonečnom bludisku kukuričných klasov začne prenasledovať tajomná bytosť. (Arsenal83)

Trailer

Morholt

Únikovka z kukuřičného pole plus vybíjená mezi šesticí hráčů a čímsi, co se skrývá mezi klasy. Někdy nuda, někdy zábava a herecky to také vyšlo tak napůl. Plusem je prostředí, které siceš je ze své podstaty monotónní, ale tvůrcům se ho podařilo podat řekněme pestře a celkem slušný je i hudební podkres. Mínusem je, že se tu nikdo neobtěžuje s vysvětlováním, takže si divák musí dosadit neznámé sám. Celkově mi z toho vychází neurážející průměr. 50% ()

Arsenal83

Výborný námet, ale nevyužitý potenciál. Táto escape hra začala veľmi zaujímavo, ale potom sa asi tvorcom pokazil kompas a nasmerovali to až do smiešneho konca. Nápady neboli alebo vyšumeli. Hlavne, že bola splnená norma a všetkých šesť hlavných postáv bolo rasovo vyvážených. Bez toho by sme sa predsa už nepohli! Film sa sčasti chce podobať Kocke, avšak ostal len pri zhnitej kukurici. ()

oveckaoa

Co se stane, když zkřížíte Únikovou Hru (postavy zde řeší hádanky) a první díl série Labyrint (umístění plus někdo kdo je tam loví) ? odpověď zní zhruba tohle .  6 lidí se probudí v kukuřičném poli neví kde se tam vzali jen se chtějí z tama dostat každý/každá z nich má něco u sebe (zápalky, zbraň, čutoru, nůž, kompas a svítilnu) což potřebuje k tomu , aby se odsud dostal/dostala. Do toho jich tam loví jakýsi mutant. Jinak není to špatný film těch 33 procent je hodně málo do distribuce jdou daleko větší sračky co mají daleko více procent bohužel problém je v tom, že většinu filmu se zde nic neděje a je zde jedna protivná postava černošky. Pokud to vydělá a bude/ou další díl/díly nemám s tím žádný problém.  P.s. film má i potitulkovou scénu což většinu lidí potěší jelikož ta postava si to zasloužila. 60 procent ()

darkrobyk

Kombinaci Saw a Kostky (a řady podobných klonů) tentokrát nikoliv v trávě, ale kukuřici, jsem si v klidu užil. Kukuřice je skvělá nejen od dob S. Kinga, páč v ní může být ledacos. Jasně, uvítal bych možná více nadpřirozena a temnoty, ale nápad s drogou nebyl špatný. Skupina lidí se probudí roztroušeně v poli, neví, jak se tam dostali, a každý má u sebe jednu věc, co je pro cestu ven důležitá. K vysněnému cíli nemohou dojít samozřejmě všichni, pak by to nebylo zkrátka ono. Nechci psát pro nenáročného a hororem nepolíbeného diváka, jelikož si to svým způsobem může užít i náročný. Jednohubka na jedno podívání s klišovito (ale dobrou) hudbou, kde jistě mohlo být více krve, ale příběh rychle odsýpá. Žádné klábosení o nesmrtelnosti chrousta a to mi tentokrát stačilo. Dle hodnocení jsem očekával pomalu odpad, tudíž za mne OK. ()

Omnibus

"Já mám sirky s kompasem, ty máš kudlu za pasem. Se staženým ocasem, jdeme přímo za nosem." Odbarvená blondýna dostala rezavý kolt, černošská kravka hysterický záchvat a svalovec dostal petrolejku. Sakra, lidi, ptám se vás naposledy: Kdo dostal kombajn?! "Kukuřice je skvělá nejen od dob S. Kinga, páč v ní může být ledacos!" napsal darkrobyk a měl bohužel pravdu. Hned za prvním plotem jsem uklouznul po obrovském lejnu kukuřitníka plíživého, postrachu všech amerických farmářů, kterým se neurodilo a tak se hojí na pronájmu nekonečných lánů shnilé úrody nenáročným filmařům, vařícím z vody. Pod plesnivou slupkou nepoživatelná směs klišé a vykradených receptů na dobrý popcorn. Kdyby radši Emerson Moore natočil thriller, jak si v kukuřici rochní kňour, bachyně a malá divoká prasátka, zatímco se k nim plíží myslivci, užil bych si strachu víc. ()

• Natáčení probíhalo v Ontariu od 6. září 2020 do 1. dubna 2021. (noelcoward73)