poster

Don't Think Twice

Komedie

USA, 2016, 90 min

Režie:

Mike Birbiglia

Scénář:

Mike Birbiglia

Kamera:

Joe Anderson

Hudba:

Roger Neill
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MMR
  ***

  Sem tam vtip a sem tam trapnost. A zbytek průměr. Dle mého názoru je toto více než jen komedie.(8.1.2017)

 • malylada
  ****

  Šestice komiků, přátel účinkují v komuně a touží se dostat na herecké výsluní v televizním pořadu improvizátorů. Výborně vystavěný scénář, až s lehkostí postavené drama o postupném hroucení přátelství. Každý svého snu nedosáhne, někteří cítí hořkost, jiní stud. Klobouk dolů před herci, kteří jsou v improvizacích skvěli. Nikdy nedojde k úplnému vyhrocení a emočně film tolik nezasáhne, nicméně to pohodové plynutí mi zcela vyhovovalo. Melancholie z filmu jen čiší.......8/10(28.4.2017)

 • Lischai
  ****

  62% cože? Tohle je krásný vtipně-smutný film o slávě a marnosti toužení po úspěchu. Skoro mě to dojalo k slzám, nekecám.(27.1.2017)

 • Alex126
  ****

  ,,Is anyone having a particularly hard day?'' ptá se Gil Jacobs. Pokud ano, film stojí za zhlédnutí. Nedokonalé herecké výkony jsou kompenzovány nejen hrou v hře, čímž se stávají takřka nepostřehnutelnými, ale především myšlenkou filmu. Don't think twice. Je Vám blízký overthinking? ,,Don't think twice and always say yes.'' Každý z nás někdy potřebuje svěží vítr myšlenek a to tento snímek dokáže navodit. Neodejdete z něj s pocitem, že máte schopnosti superhrdiny jako od Marvelu ani nebudete přemýšlet o smyslu byti jako u Mijazakiho. S čím však odejdete je úsměv na tváři a pocit, že i přes problémy, které všichni máme, bychom se měli podívat kupředu, usmát se a říct si ,,don't think twice''. 80%(17.11.2016)

 • kaylin
  ****

  Tohle je přesně to, co si představuji od nezávislých komedií, které jsou zábavné i vážné. Herci jsou zde naprosto skvělí v tom, že sem tam máte pocit, že prostě improvizovali, stejně jako improvizují ve svém divadelním představení. Je to zábavné, je to dojemné, je to lidsky silné, ale není to ani chvíli vlezlé.(25.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace