poster

Don't Think Twice

Komedie

USA, 2016, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • malylada
  ****

  Šestice komiků, přátel účinkují v komuně a touží se dostat na herecké výsluní v televizním pořadu improvizátorů. Výborně vystavěný scénář, až s lehkostí postavené drama o postupném hroucení přátelství. Každý svého snu nedosáhne, někteří cítí hořkost, jiní stud. Klobouk dolů před herci, kteří jsou v improvizacích skvěli. Nikdy nedojde k úplnému vyhrocení a emočně film tolik nezasáhne, nicméně to pohodové plynutí mi zcela vyhovovalo. Melancholie z filmu jen čiší.......8/10(28.4.2017)

 • kaylin
  ****

  Tohle je přesně to, co si představuji od nezávislých komedií, které jsou zábavné i vážné. Herci jsou zde naprosto skvělí v tom, že sem tam máte pocit, že prostě improvizovali, stejně jako improvizují ve svém divadelním představení. Je to zábavné, je to dojemné, je to lidsky silné, ale není to ani chvíli vlezlé.(25.11.2016)

 • Vasyl
  ***

  Nekomedie a partě newyorských ochotníků, kterým to spolu vážně klape, ale každej sám za sebe by chtěl prorazit na větším place. Nechápu proč jsem si myslel, že mě bude bavit film o "partičce" bez Chmely, asi to bylo tím sympatickým obsazením. Zezačátku jsem to taky chtěl vypnout, ale vydržel jsem a vychází mi lepší průměr.(29.11.2017)

 • Alex126
  ****

  ,,Is anyone having a particularly hard day?'' ptá se Gil Jacobs. Pokud ano, film stojí za zhlédnutí. Nedokonalé herecké výkony jsou kompenzovány nejen hrou v hře, čímž se stávají takřka nepostřehnutelnými, ale především myšlenkou filmu. Don't think twice. Je Vám blízký overthinking? ,,Don't think twice and always say yes.'' Každý z nás někdy potřebuje svěží vítr myšlenek a to tento snímek dokáže navodit. Neodejdete z něj s pocitem, že máte schopnosti superhrdiny jako od Marvelu ani nebudete přemýšlet o smyslu byti jako u Mijazakiho. S čím však odejdete je úsměv na tváři a pocit, že i přes problémy, které všichni máme, bychom se měli podívat kupředu, usmát se a říct si ,,don't think twice''. 80%(17.11.2016)

 • MMR
  ***

  Sem tam vtip a sem tam trapnost. A zbytek průměr. Dle mého názoru je toto více než jen komedie.(8.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace