Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sid pracuje v zoo jako pomocná síla. Přitom se nachomýtne u dramatické situace u pakoňů a řeší krádež papouščích vajec. Ředitelka Roklová řeší kromě pracovních problémů také narušený vztah s mladším synem Vojtou. Viky nastupuje u soudce Kříže na místo chůvy. Petrova snoubenka Markéta ji hned první den podezřívá z krádeže. (TV Prima)

(více)

Recenze (10)

kill-tec odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po prvním díle jsem byl asi trochu rozněžnělý a pořád si nalhával, že nic horšího už nemůže přijít a teď to musí být minimálně stejně špatné nebo snad i o žirafí chlup lepší. Ještě nikdy jsem se takhle nezmýlil. To co v tomto díle předvedl celý štáb (scénářem počínaje a režií konče) je bezesporu to nejhorší, co jsem kdy v české seriálové tvorbě viděl! Normálně jsem se styděl! Totálně naivní a debilní situace, který by se nestaly ani ve vesmíru, kde antilopy loví lvi a Libor Kodad dostal Oscara. Teď už to snad nemůže být horší... že ne? ()

Reklama

patti1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A mě to baví :-) Jasně, není to nic vysoce intelektuálního, a ani jsem nic takového nečekala. Ale je to příjemná oddechovka, která má celkem spád a vtip. Slunečnou jsem nesledovala, takže mi nevadí ani herecké obsazení, naopak jsem ráda, že některé tváře po delší době zase vidím. Takže zatím to vypadá na celkem fajn čtvrteční večery nenáročného diváka. ()

Lucie777 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jsem velmi nadšená. Druhý díl nemá chybu. Přesně takové druhy seriálů mám ráda. Zápletky, hudba a obsazení, vše je jak má být. Má to skvělou atmosféru jako v seriálu Krejzovi.  Vůbec nepochybuji, že se již seriál stal jedním z mých nejoblíbenějších seriálů. Dnešní díl hodnotím 95%. ()

topi80 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No jo, co s takovým seriálem? Herecký výkony jsou patřičně ochotnické, scény, ze scén, které mají být vážné, se asi papírům od scénáře samy od sebe kroutí rohy, ale na druhou stranu je to takové veselé a vlastně se na to nedívá špatně, naivní herectví Michaely Pecháčkové k té roli parádně sedí. Za povšimnutí v tomto dílu stojí především monumentální atletický výkon zloděje mobilu, ke kterému by sedla jedna známá hláška z Rychlých šípů. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama