0:1 do poločasu (TV seriál)

• polský

Do przerwy 0:1

Dobrodružný / Rodinný

Polsko, 1969, 7x25-28 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Velmi pěkný seriál o poválečném Polsku a klukovských partách žijících fotbalem. Sedm třicetiminutových částí podle knihy Adama Bahdaje má spád, ale dnešní mládež již by zřejmě neoslovil, spíš pro starší generaci jako vzpomínka.(22.5.2011)

Nevím, jak by seriál vyzněl dnes, ale já tenkrát čutal do meruny a chtěl jsem být jako Paragon.(11.9.2007)

Další dětský seriál,na který si rád vzpomenu,jen škoda,že ho v našich televizích nedočkáme... Děkuji za předešlé komentáře,rád jsem si některé momenty osvěžil.(27.12.2012)

Jeden ze seriálů mého dětství, který jsem si rád před několika lety připomenul na Polské televizi. Vzpomínám si, jak jsem jako malý kluk byl zklamaný, že Roman Wilhelmi zde hraje takového záporáka, když ve Čtyři z tanku a pes byl ten kladný a hrdinný velitel tanku.(1.1.2015)

Ano, další ze seriálů, který už asi nikdy nikdo nebude dávat. Na to jsem koukal jako malej kluk. A blonďák Paragon to byl kadet.(23.7.2009)

"Trávník zelený k tomu pár bílých čar, snad Tě očekává vítězství a sláva, i kdybys prohrál, nesmíš se vzdát ......znělka mně zní v uších dodnes :-)(17.9.2017)