Reklama

Reklama

Epizody(7)

Obsahy(1)

Dvě chlapecké party, dva fotbalové týmy, Uragan a Syrenka. Jejich soupeření nekončí jen zápasem na hřišti, přenáší se i mimo ně a nabírá rozměrů téměř detektivních. Důvodem je fotbalový kouzelník s přezdívkou Paragon, kterého chce ze Syrenky přetáhnout Uragan do svých řad. Otec jednoho z hráčů Uraganu se neštítí při této snaze takřka ničeho. Seriál byl natočen podle předlohy známého polského autora Adama Badhaje, jenž si získal věhlas především knihami pro děti a mládež. (Robbi)

(více)

Recenze (9)

Flego 

všechny recenze uživatele

Vydarený sedemdielny čiernobiely seriál poľskej televízie o dobrodružstvách dvoch pouličných futbalových mužstiev z povojnového Poľska. Seriál bol s úspechom vysielaný aj v Československej televízii a pre chlapca, ako som bol ja, ktorý denne lietal za loptou, to bol báječný zážitok. ()

FeroFabus 

všechny recenze uživatele

Jeden ze seriálů mého dětství, který jsem si rád před několika lety připomenul na Polské televizi. Vzpomínám si, jak jsem jako malý kluk byl zklamaný, že Roman Wilhelmi zde hraje takového záporáka, když ve Čtyři z tanku a pes byl ten kladný a hrdinný velitel tanku. ()

Reklama

tuwanakha 

všechny recenze uživatele

Velmi pěkný seriál o poválečném Polsku a klukovských partách žijících fotbalem. Sedm třicetiminutových částí podle knihy Adama Bahdaje má spád, ale dnešní mládež již by zřejmě neoslovil, spíš pro starší generaci jako vzpomínka. ()

Neklan006 

všechny recenze uživatele

Kompletní seriál je na youtube v polštině. Protože v dřívějších dobách herci museli hlavně dobře a jasně vyslovovat, tak i když polsky neumím, je rozumět prakticky všechno. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama