Reklama

Reklama

Opičí agent

  • USA C.I.Ape
Trailer

Obsahy(1)

Ve světě špionáže vyžadují některé mise agenta s jedinečnou sadou dovedností, který má nejen statečnost, ale schopnost roztavit i to nejnudnější srdce. Toto je práce pro C.I.Ape. (joss11)

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Stále žasnem, ako sa do takýchto filmov podarí nanominovať toľko retardovaných hercov, ale zrejme to nebude nič ťažké, veď u nás sa podarilo nalákať 150 debilov rovno na kandidátku strany Obyčajných ľudí a tí dokonca nejakým zázrakom vyhrali voľby. Opičí agent je pokusom o vtip niekoho, kto určite nemá zmysel pre humor a dobrý vtip počul maximálne v nejakej zapadnutej krovackej krčme. Nič tu nefunguje a z obrazu na diváka sálajú tony amatérčiny. Zaujal ma len výrok: "Budúcnosť demokracie môže závisieť na opici." A stále premýšľam, komu tá narážka bola určená 👀 ()

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

Může být něco blbějšího než Herkules 3 D? Může a je to tenhle film jelikož stupeň debility je na pozici 100 všechny postavy se chovají jako kreténi a kravky a o filmu je snad i hřích se bavit. Tohle nemůže snad ani normální člověk vymyslet a nechápu a snad nikdy nepochopím co na tom vidělo Lionsgate, že to dalo do distribuce a tohle dámy a pánové má přes 5 hodnocení na imdb  některé perličky z filmu  .  1) Záporák se jmenuje arcipes a jeho plán na ovládnutí světa je takový, že mu někdo vytvoří robotické psy co se umí překulit , létat a chodit do předu jeho ostrov kde sídlí je ve tvaru psů a nikdo o něm neví ačkoliv to musí vidět a poznat snad i slepý  na tomhle ostrově není žádná ochranka navíc 2) Záporákův vědec chce svět ovládnout pomocí robotických morčat a chce mít zbraň co střílí horkou kávu  3) Hned na začátku máme scénu jak nějací ozbrojenci hlídají budovu přesto si  nad nima jiný borec létá s dronem a oni si ničeho nevšimnou něco jako kamery  asi ani zde neexistují 4) Celé misi velí plešatec , který valí hlášky jako tohoto zloducha musíme  zastavit je jako mléko co má zkysnout a my tím zabráníme jako zkysnutí a podobné sračky pod opicí je holka co má tak 15 let jmenuje se James Bondi a valí drsné hlášky je to profesionální hackerka nebo si na to hraje, ale nedokáže zjistit  co za neznámé číslo jí píše  5) Zvířata jsou cgi bordel a je to vidět chápu, že točit s živýma by bylo asi náročné , ale tady to bije do očí 6) Hláška není to opice je to šimpanz nedává smysl šimpanz je druh opice to je jak kdyby někdo viděl hada řekl panebože had a druhý ho opravil to není had to je zmije výsledek je úplně stejný.  7) Záporákovi komplici jsou chlápek co má jakože 3 oči ženská co vypadá jak červená karkulka dělá ze sebe tajemnou ačkoli hned na začátku se odhalí pak ženská co vypadá jak kdyby si odskočila ze zetkového fantasy a plešatec 8) Film má hned na začátku hodně sexuální narážku o tom, že ten šimpanz s tou holkou něco dělal a ten šimpanz se tak usměje jako by to byla pravda tím pádem se zde schvaluje zoofilie což by mělo být trestné.  0 procent schválně jsem si dal tu práci a zjistil si co za uživatele tomu daly 4 hvězdy jeden z nich dal novému Space Jamu 5 hvězd (což je smutné) a druhý/á je ujetý na takové filmy. ()

Reklama

Marze odpad!

všechny recenze uživatele

Neni to zrovna mistrovsky kousek, ktery zmeni vase zivoty. Je to vyborny film pro opice, ale ne pro me. Doufam ze nebude dvanact dilu. ()

Reklama

Reklama