Reklama

Reklama

Friendzone

Komedie / Romantický
Francie, 2021, 88 min

Obsahy(1)

Thibault je nenapravitelný romantik, a když mezi ním a Rose přeskočí jiskra, myslí si, že se na něj konečně usmálo štěstí. Jak má ale sbalit nejlepší kamarádku? (Netflix)

Recenze (15)

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Ľahká a nenáročná romantická jednohubka. Thibault je fajn chlapík, ktorému pomôžu jej kamarátky, aby tá slečna, ktorú miluje, na neho pozerala ako na muža a nie ako na dobrého kamaráta. Škoda, že potenciál troch slečien (kamarátky Thibaulta) nebol využitý lepšie. Trochu viac fantázii a vydarenejších scén, a mohol by byť z toho silnejší výsledok. P.S.: Nezabudnite, palec na vašej ruke sa dá využiť aj na niečo iné, ako dať niekomu „like“. ;) Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Chlápek má 3 kamarádky a jednou jde jedné na rozlučku se svobodou tam potká ženskou co se s ní rozešel kluk a zamiluje se do ní. Chce s ní chodit, ale ona ho chce za kamaráda tak mu ty 3 kamarádky řeknou, že pokud se nezmění holku na vztah nikdy nenajde tak se změní , ale jí se to nelíbí a navíc se s dal dohromady ten její bývalý on naopak sbalí influencerku. Pak oba pochopí, že to takhle nejde a vrátí se k sobě. Na romantický film je to málo romantické na komedii málo vtipné (je tam jedna jedna scéna jak ho ta influencerka zmlátí jinak nic vtipného ) tak, že spíše průměr někde na Prima Love například pokud vyloženě nic moc nečekáte ideálka. Hvězda dole za nucenou agitku k homosexualitě kdy chlápek řekne, že je na holky a druhý se mu za to směje jak kdyby to bylo špatné. 40 procent ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Francie nejspíš vysílá svoje scénaristy romantických komediíí na stáž k nám,protože Friendzone je romantická komedie českého střihu a má všechny potřebné atributy.Jednoduchý příběh,trošička romantiky a marná snaha o humor,která se ale míjí účinkem.Na jedno podívání sice vyloženě neurazí,protože je to vlastně neškodná polozábava,ale v tomhle žánru je tolik lepších věcí...40% ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Romanťárna na netflixovský spôsob. Chlapec či skôr už chlap má tri najlepšie kamošky, ktoré mu radia ako správne randiť. Samozrejme, jedna je čierna, druhá je tak nejak miešaná, tretia je biela. Krásne diverzifikované. Následne sa stretávame s povinnými vsuvkami. Na začiatku ho na pláži balí chlap, máme to odškrtnuté, objavil sa homosexuál, super. Potom sa dozvedáme, že jedna z tých troch kamarátok je lesba, ďalšia fajfka do zoznamu. Táto informácia sa tu potom opakuje viacnásobne, aby divák nezabudol, že všade okolo sú lesby. Samozrejmosťou je obdiv k influencerom, insta pózerom, selfie závislákom a podobným nepotrebným ľuďom, ktorí u nás už končia aj v base. A sladučký záver bol z kategórie ošúchaného klišé.  ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Takhle já si romcom určitě nepředstavuji. Romantika skoro žádná, komedie velmi slabá. Parta kamarádek sem tam sice hodí nějaký povedený vtípek, ale ta správná chemie mezi nimi taky není. I tak ale převyšují hlavního hrdinu, který absolutně postrádá jakýkoliv charisma.  A konec to celý vlastně ještě víc shodil. 2* ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama