Asketa (S01E15) (epizoda)

Komedie

Česko, 1996, 25 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Vrtalo mi celou dobu hlavou, proč ten asketa vůbec do té hospody šel (na záchod, já vím, ale i tak) a hlavně proč tam potom zůstával, když viděl, že si z něho dělají srandu. Celou dobu tam jen seděl a koukal. A nakonec zas chybí dořečení, a to, jak dopadlo to pivo ochucené vodkou, co s tím se stalo? Nejlepší je u tohoto dílu sledovat Kanyzovy hlášky, a to i ty mimo obraz a jako mimochodem.(8.6.2020)

Velmi dobrý díl, ve kterém můžeme sledovat, že se i mezi námi vyskytují jedinci, kteří mají k obžerství a kladnému vztahu k alkoholu velmi rezervovaný postoj. Zkrátka a dobře, respektujte cizí názory a nenechte si brát ty svoje.(15.7.2017)

Pánové, slyšeli jste někdy o cholesterolu? - Ne! - Člověk má jíst, aby žil. A ne žít, aby jedl. Pana Somra mám moc rád, ale v roli askety je vážně protivný. Pivo je také alkohol. Opět vynikající Jan Kanyza. Co pácháte na svém organismu, to je projevem úchylné zvrácenosti. – A my víme. – A opilstvím a obžerstvím to začíná. – Že vám skáču do řeči, ale promiňte – zapomněl jste na zahálku.(2.9.2018)

Tak tenhle díl je vyloženě o žrádle....Skvělá hostina a skvělý Somr v roli vegetariánského abstinenta, který se snaží štamgastům hostinu vymluvit. Mimochodem Poloczek, jak v jednu chvíli neví co sežrat dřív?(27.7.2019)

• fotbalista

5/10(16.3.2020)