Epizody(26)

majky19

Co se týče druhé seriálové řady, musím říci, že ta mě ve srovnání s tou první už tolik nenadchla. Samozřejmě i zde jsou okamžiky, kdy se lepší epizody střídají s těmi horšími, avšak ta první série byla zcela určitě daleko lepší a daleko zábavnější a vtipnější než druhá. ()

• V čase 24:30 se Jonáš (Václav Knop) napije ze sklenice, ale v následujícím střihu už sklenici nedrží. (Duoscop)
  • Když hostinský Dušek (Petr Nárožný) předává panu domácímu (Václav Knop) adresu na vojenský útvar, kde je Kachna (Josef Dvořák) na vojenském cvičení, adresu přečte jako „VÚ 6155 Vyškov“. U takového útvaru ale nemohl Kachna vykonávat vojenské cvičení – číslo totiž patřilo 64. skupině radiolokačního průzkumu a uvědomování s dislokací ve slovenském Zvoleně. V roce 1997, kdy se díl odehrává a kdy je Československo již čtyři roky rozděleno, tedy Kachna u této jednotky cvičit nemohl (natož pak ve Vyškově). (azcr)
  • Adolf Hitler, který je zmíněn na konci epizody, byl kancléř a diktátor nacistického Německa. (Duoscop)