Divoké pivo je klasická česká komedie o privatizaci malého jihočeského pivovaru. Vřadě komediálních situací se zde setkávají dobří čeští policisté s mafií, poctiví občané s podvodníky. Úsměvný příběh, který samozřejmě nepostrádá milostnou zápletku, významně ovlivní pohádkové bytosti, které se náhle vynoří z dávné minulosti. V nové české komedii hlavní dvojroli vytvořila Markéta Hrubešová. (oficiální text distributora)

Radyo

Markéta Hrubešová se (jako v jiných filmech) ochotně obnažila a tím zachránila tento film před absolutním zatracením. Ale pokud se někomu Hrubešová nelíbí, tak to asi ohodnotí odpadem, protože kromě ní v tomhle paskvilu není naprosto nic k vidění. ()

Marigold

Velmi divoký film, který zapadá do vlny "privatizačních" komedií, a to včetně naprosto zhůvěřilého příběhu a pekelných hereckých výkonů, mezi nimiž ční bujné poprsí Markéty Hrubešové. Zájemcům bych však doporučil raději erotický časopis, tohle je totiž silná kávička... Co dím! Pivíčko! Fujtajxl! ()

Radek99 odpad!

Nepovedená umělecká fúze soft pornofilmu s Markétou Hrubešovou a sociálně angažovaného satirického filmu bez sociální angažovanosti a satirického rozměru... (Nechápu, jak režisér Muchna může natočit tak dobrý film, jako je Devět kruhů pekla, a pak tohle...) ()

JFL

Po záslužném odvysílání "Ještě většího blbce než jsme čekali" na TV Barrandov zůstává "Divoké pivo" již jediným porevolučním trezorovým filmem. Při tom si v soudobé konkurenci rozhodně nezadá - takovou plejádu "hvězdných" českých ksichtů nenabízí ani (post-)totáčové silvestrovské estrády. Nonsensové vyprávění o dívce z Nepraktou ilustrované legendy, která dokáže pohledem proměnit pivo na elixír pravdomluvnosti, se nese v troškovsko-kameňákovém stylu, kde příběh zastává pouze funkci rámce pro famózně pitomé fórky a prvoplánově přízemní frky. Kde jinde uvidíte postelové scény takových kalibrů jako Luděk Sobota, Vítězslav Jandák nebo Václav Upír Krejčí, dementní verbální battle Soboty se Strýčkem Jedličkou či dokonce skvostnou velkou roli Ivana Jonáka, kde je plně zúročen jeho skvěle směšný hlásek konipásek? Navíc ve finále dojde i na kýžený full-frontal Markéty Hrubešové. Zatímco ostatní česká produkce dané doby se oháněla falešnými ambicemi, zde snad nonsensovost a camp byly přímo záměrem, protože jinak si nelze představit, že by mohl vzniknout takto fenomenální výsledek. "Divoké pivo" představuje velkolepou esenci upachtěnosti české lidové zábavy. ()

Asia_Power

54 nejhorší film? Pchááá amatéři, je vidět, že jste toho hodně neviděli. Tady je alespoň nahá zrzečka a občas (jednou za čtvrt hodiny) i vtipná hláška. Rozhodně Divoké pivo není dobrej film, ale pokud si před jeho puštěním potáhnete THC a vyzunknete pár kalíšků saké, zjistíte, že vám spadlo kví kvé o padesát procent a dokážete si ho trochu užít navíc při žehlení, což není zrovna nejzábavnější činnost pod sluncem. Takže sem koukala na Markétu "Svlíknu se v každým filmu" Hrubešovou, Sobotovi jsem opět uznala, že debila umí hrát skvěle, pochválila jsem reálně zahraný policajty a nadšeně do sebe klopila saké. Největší záhadou tak zůstává fuckt že jsem dokázala vyžehlit aniž bych si propálila svoje krásný posrávačky nebo spálila ruce. Po pátém prásku jsem dostala hysterickej záchvat smíchu když jsem v titulkách objevila že to točil Muchna (neptejte se mě proč) a nadšeně jsem žvatlala, slintajíc v koutku temnýho pokojíčku tleskajíc pacičkama o sebe. Tak a všimli jste si, že jsem nepoužila ani jedno fakt sprosté slovo? Pííííčo já jsem kurva dobrá !!! ()

Djoker

Trumfnout Muchnův legendární paskvil bude chtít notnou dávku invence. Zmatlal do jednoho filmu snad všechny žánry, které ho napadly, takovým způsobem, že Divoké pivo nejde považovat za dílo svéprávného jedince. Za zmínku stojí snad jen vášnivá nudistka Hrubešová a pištící vekslák Jonák. ()

choze

"VIDÍŠ, CO DOKÁŽE PIVO?" Pozoruhodná imbecilita z první poloviny 90. let pro kterou se zcela nepochopitelně podařilo zlanařit dlouhou řadu známých herců (chudák Sovák). Jízlivá až hysterická komedie o porevolučních privatizačních pletichách, první počin produkční společnosti Q-ton film, se začala točit už v létě 1993, ale kvůli finančním problémům s partnerem třeboňskými Jihočeskými pivovary byla dokončena a uvedena až v létě 1995, aby se ukázalo, že na ni nikdo není zvědavý a její kvality byly oceněny Plyšovým lvem a to jí ten rok konkurovaly Olmerovy PLAYGIRLS! Bez zajímavosti není ani to, že po NAHOTĚ NA PRODEJ natočené také 1993 si tu odbyl další zápornou roličku Ivan Jonák, který později následoval osud své postavy a putoval za mříže. Za Markétu Hrubešovou a těch pár úsměvných momentů jedna hvězda. ()

NinadeL

Guiltko z rodinky restitučních komedií. Jarka Hanušová bez hranic. A Markétka 2x v nedbalkách ♥ "Ať žije KSČ!" "Můj dědeček byl Sturmbannführer a já jsem dneska česká občan!" ()

troufalka

Jára Kohout si zasloužil zakončit svou hereckou kariéru důstojněji. Ukázkový příklad toho, jak to vypadat nemá. Pokud si něco troufnu pochválit, je to místo natáčení. Třeboň mám ráda. ()

MMR

Děsná blbost, Jonák zde ještě před výkonem trestu - to jsou jediné mé dva postřehy, které si vybavim. ()

paascha odpad!

totálně shitózní odpad, lákající dementní konzumenty kozama MH. Dost málo na 90 minut. Nakonec sestava hvězd by udělala sračku i z Hamleta ()

kingik

Tohle je dost bezradný film. A asi si to všichni uvědomovali už na place. Herci jsou příšerní a dvojrole Markéty Hrubešové je jediným světlejším bodem na konci tmy. Režisér Milan Muchna tápe a nezvládá z režijní profese ani to nejzákladnější. Dílo se mu doslova rozsypalo, ale ani scénář to nevytrhne. Pravda, pár vtipů se najde, ale po skončení se mírně budete stydět, že jste se na to vůbec dívali. Jinak celkem zbytečný film s celkem solidním hereckým obsazením. Porevoluční filmová bída, kdy se do filmu nacpala všechna do té doby tabuizovaná témata, a vznikl nevalně chutnající gulášek. 20% ()