• Asia_Power

54 nejhorší film? Pchááá amatéři, je vidět, že jste toho hodně neviděli. Tady je alespoň nahá zrzečka a občas (jednou za čtvrt hodiny) i vtipná hláška. Rozhodně Divoké pivo není dobrej film, ale pokud si před jeho puštěním potáhnete THC a vyzunknete pár kalíšků saké, zjistíte, že vám spadlo kví kvé o padesát procent a dokážete si ho trochu užít navíc při žehlení, což není zrovna nejzábavnější činnost pod sluncem. Takže sem koukala na Markétu "Svlíknu se v každým filmu" Hrubešovou, Sobotovi jsem opět uznala, že debila umí hrát skvěle, pochválila jsem reálně zahraný policajty a nadšeně do sebe klopila saké. Největší záhadou tak zůstává fuckt že jsem dokázala vyžehlit aniž bych si propálila svoje krásný posrávačky nebo spálila ruce. Po pátém prásku jsem dostala hysterickej záchvat smíchu když jsem v titulkách objevila že to točil Muchna (neptejte se mě proč) a nadšeně jsem žvatlala, slintajíc v koutku temnýho pokojíčku tleskajíc pacičkama o sebe. Tak a všimli jste si, že jsem nepoužila ani jedno fakt sprosté slovo? Pííííčo já jsem kurva dobrá !!!(21.6.2017)

• choze

"VIDÍŠ, CO DOKÁŽE PIVO?" Pozoruhodná imbecilita z první poloviny 90. let pro kterou se zcela nepochopitelně podařilo zlanařit dlouhou řadu známých herců (chudák Sovák). Jízlivá až hysterická komedie o porevolučních privatizačních pletichách, první počin produkční společnosti Q-ton film, se začala točit už v létě 1993, ale kvůli finančním problémům s partnerem třeboňskými Jihočeskými pivovary byla dokončena a uvedena až v létě 1995, aby se ukázalo, že na ni nikdo není zvědavý a její kvality byly oceněny Plyšovým lvem a to jí ten rok konkurovaly Olmerovy PLAYGIRLS! Bez zajímavosti není ani to, že po NAHOTĚ NA PRODEJ natočené také 1993 si tu odbyl další zápornou roličku Ivan Jonák, který později následoval osud své postavy a putoval za mříže. Za Markétu Hrubešovou a těch pár úsměvných momentů jedna hvězda.(9.10.2007)

• rakovnik

S dlouhým odstupem jsem tento film zhlédl (snad podruhé v životě) a musím souhlasit s ostatními uživateli. Privatizační "komedie" nejvíce trpí slaboduchým scénářem, kde do sebe nic nezapadá - logika je na prázdninách někde jinde, než v Třeboni - a scény útrpně přeskakují k předvídatelnému konci. Postavy jsou jako z komiksu a přestože třeba nějak tak to u nás mohlo vypadat, když se jednalo o (cizí, státní) peníze, spíše než abych se smál, jen jsem kroutil hlavou. Bohužel mix toho nejlepšího, co tehdejší doba nabízela (myšleno herci), není zárukou úspěchu. I takoví herci jako pan Sovák či Bronislav Poloczek spíše vypadají, jako by byli na zkoušce a četli poprvé scénář. Nebýt pár (tmavých) scén, kde pobíhá nahá Markéta Hrubešová, nedalo by se na film koukat vůbec. Mimochodem, jako totální výsměch vypadá to, že zde "hraje" největší "podnikatel" té doby, usvědčený zločinec pan Jonák. Opravdu, jak pravil Houdini, nepovedená, trapná a dlouhá reklama na Regent.(26.10.2011)

• Godhaj

,,Hergot, kterej blbec tady zase rozsvítil?“ Nevím věru, co vytknouti dříve, tak snad začnu chatrným dějem, který se plácá v útržkovitých na sebe nenavazujících a smysl nedávajících scénách. Herci a scénář, to je šílenost a zmar. Jen na Hrubešovou se dá koukat, ale potěšil mě i mafián Ivan Jonák, který má neskutečně legrační hlas. Technická kvalita filmu je příšerná, u všech nočních scén není skoro nic vidět, asi nebyly peníze na světla. Trapně působí reklamy na Regenta i Marlbora. Suma sumárum, tohle je opravdu jedna z nejnudnějších komedií, jaké jsem kdy viděl.(6.11.2013)

• Gekacuk

Tenhle film by se na žebříčku nejhorších českých filmů všech dob jistě umístil velmi vysoko. Na filmu není nic pozitivního. Vše je špatně - příběh, scénář, kamera, pitvořící se figurky.... Jestli to našim výborným hercům stálo za to, hrát v takové hrůze. Jára Kohout představoval naprosto nadbytečnou postavu a neměl co hrát. Podobně také Venclík a Kostelka. Autorům nelze upřít snahu kritizovat pivatizační skandály 90. let, ale výsledný produkt je trapný.(4.1.2018)

• - Romana Skamene dabloval při pádu do řeky kaskadér Jiří Kuba. (M.B)

• - Samostatnou kapitolou filmu bol jeden z prvých pražských "mafiánov", Ivan Jonák (Jonáček), ktorý vo filme hral vlastne sám seba. Neustále pri sebe mal svoju milenku, bol ovešaný zlatom a jazdil vo svojom vlastnom veľkom Mercedese. Pol roka po dokončení filmu bol odsúdený na osemnásť rokov za nájomnú vraždu svojej manželky. (Raccoon.city)

• - Natáčanie filmu začalo už v roku 1993, ale z dôvodu nedostatku finančných prostriedkov bolo stopnuté a film sa dokončil až v roku 1995. (Jello Biafra)