Střela (S01E05) (epizoda)

 • Západní Německo

  Die Sprache der Waffen - England 1928

 • Slovensko

  Strela

Krimi / Drama / Dobrodružný / Historický

Československo / Západní Německo / Francie, 1989, 52 min

 • BoredSeal
  ****

  Díky komplet českému obsazení, plnému kvalitních herců a slušnému příběhu tato epizoda patří k lepším. Čepek klasicky prvotřídní bezcharakterní týpek.(2.3.2017)

 • SOLOM.
  ****

  Tentokrát tu máme sňatek z rozumu, akorát že obráceně. Ochlasta, kurevník a karbaník Petr Čepek okouzlil paničku v nejlepších letech, která už nadále nechtěla býti starou pannou, leč ON ani tak netoužil po jejím těle, jako spíš majetku a podle toho se pak začal chovat. Jenže se choval jako prase ke všem okolo sebe a tak když ho odbouchli, bylo těch podezřelých hned několik. Vrah to měl celkem promyšlené, ale světlo světa spatřila balistika, která coby nová metoda začala teprve nedávno nabírat první slávu a i tentokrát dopomohla chytit pachatele. Čepek byl excelentní, to se musí nechat, Maciuchová – Brodský – Munzar – Vaculík však rovněž odvedli slušnou práci a k pousmání byl i manželský pár chudáků a to neustálé vyčítání Valérie Zawadské…(12.12.2019)

 • CSSML
  ****

  Není to špatný díl, do dobré detektivky mu však něco chybí.(31.1.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Tady bylo krásně vidět, jak důležité je správné herecké obsazení. Zatímco Pavel Zedníček působil v předchozí epizodě jednoznačně směšně, Haně Maciuchové jsem anglickou majitelku panství bez problému věřil a Petr Čepek se pro bezcharakterní postavy snad narodil. Příběh navíc fungoval jako typická detektivka, takže nebyl důvod ke snižování hodnocení.(1.11.2019)

 • Anderton
  *****

  Tak tu boli nesympatickí takmer všetci a možno aj preto je táto časť nie príliš zábavná a skôr sa sleduje s nepríjemným pocitom. Lenže nepríjemný pocit a vražda majú čosi málo spoločné a Moskalyk znova preniesol konkrétny prípad na obrazovku najlepšie, ako sa dalo.(16.10.2016)

 • - Natáčelo se na zámku Sychrov, Liberci, Lučanech nad Nisou a v Praze na Starém Městě. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)