Rekonstrukce (S01E07) (epizoda)

Der Wannenmörder - England 1915

Rekonštrukcia

Krimi / Drama / Dobrodružný / Historický

Československo / Západní Německo / Francie, 1989, 50 min

Velmi zábavný díl, který navíc poskytne návod na dokonalou vraždu (jen ji nesmíte tak často opakovat a den před ní uzavírat pro oběť životní pojistku). Vašutovi dobře sedla role inspektora Scotland Yardu.(29.1.2017)

Celkem povedený díl, ty dvě babky byly pěkně otravné.(31.1.2017)

Siedma epizóda z prvej série televízneho kriminálneho seriálu "Dobrodružstvá kriminalistiky" sa volá "Rekonštrukcia". Príbeh sa odohráva v roku 1915 v Anglicku. V malom, útulnom penzióne sa ubytujú manželia Lloydovci. Pani Lloydovú po pár dňoch pobytu najdej jej manžel mŕtvu vo vani. Utopila sa. Zdá sa, že podľahla svojej vrodenej srdcovej vade, ktorá sa skomplikovala chrípkou. Lenže dôsledná policajná rekonštrukcia ukáže, že bola zabitá. Stala sa obeťou úkladnej vraždy. ****(1.2.2018)

V této epizodě mě neskutečně iritovaly ty dvě báby. Škoda, že jim taky někdo nezkusi vanu...(29.1.2017)

Tento diel mi bohvie prečo pripadá veľmi vtipný. Vrah vám bude svojim spôsobom sympatický a niet divu, že nemá problém stále znova a znova si zohnať novú manželku: obeť. Len tí vyšetrovatelia boli trošku spomalení (kľučka, samotný spôsob vraždenia nie je až tak komplikovaný), ale koniec dobrý, všetko dobré.(16.10.2016)

• - Natáčelo se v Liberci, Lučanech nad Nisou, Praze - Starém Městě, Vyšehradě a na hlavním nádraží v Praze. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)