Antropologie (S02E04) (epizoda)

Das rätselhafte Skelett - Deutschland 1922

Antropológia

Krimi / Drama / Dobrodružný / Historický

Československo / Západní Německo / Francie, 1990, 50 min

V titulcích filmu uvedeno: název Antropologie. Německo (1922); koprodukce Československo / Německo; rok výroby 1991.(17.6.2017)

Skvělý detektivní díl s napínavou zápletkou ze vzdálenější minulosti a jedním tajemství ponechaným ke zvážením divákům.(31.1.2017)

Opět skvělé!!Bába tutovka synovi zadělala na průser!!!!!(3.2.2017)

"To jsou všechno nějaký nesmysly, kterejm nerozumím. Můj syn nebo vlastní žena mě zabijou a já jsem živej." Kdybych vykopal mrtvolu na své zahradě, tak ji neponesu tajně na hřbitov a určitě se nebudu přiznávat k její vraždě. Jenže sedlák a dubová palice Emcke přesvědčil sám sebe, komisaře i státního zástupce, že je vinen a já jsem mu snad i přál, aby si vraždu svého žijícího otce odseděl. Ale to je jedno, protože tady jde o antropologii, která dostala asi pět minut prostoru k tomu, aby prokázala, že ten živý není mrtvý a ten mrtvý měl zemřít někdy jindy úplně jinde. Chápu, že nějak se začít musí, ale tohle mě moc nebavilo.(15.2.2017)

Jeden z tých príbehov kriminalistiky s tajomstvom....ale na to je tu tá antropológia, aby sa záhada rozumne vysvetlila. Dobrodružstvá kriminalistiky zrejme zaujali aj v Nemecku, keďže sa do rozsiahleho ansámblu pridala aj vychytená nemecká herečka Katja Riemann a perfektne sem zapadla.(16.10.2016)

• - Natáčelo se v obci Obříství a v Praze Vinohradech, Hradčanech a Malé straně. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)