Identifikační kresba (S02E07) (epizoda)

• Západní Německo

Die Phantomzeichnung - Italien 1932

Identifikačná kresba

Krimi / Drama / Dobrodružný / Historický

Československo / Západní Německo / Francie, 1990, 49 min

Ačkoliv se tady tentokrát nemordovalo a ani umění moc neholduji, tak si pro nás v tomto případě Antonín Moskalyk připravil vskutku zajímavou podívanou. Mělo to jistou jiskru namachrovanosti, lstivosti a přechytračení boháče a podvodníka, který chtěl ještě více a jisté tuposti tehdejších obchodníků a finančníků. Ovšem na každého jednou dojde. Bavil jsem se, to se popřít nedá a mělo to i zdařilé zpracování. Takže tomu mile rád dám lehce nadprůměrné ohodnocení. 70%(17.12.2019)

"To je tragédie pro celý národ, hrabě.." ;)(17.10.2019)

Tí najväčší grázli proste vždy vyzerajú ako sympatickí a najslušnejší ľudia... zo súčasnosti ma napadá taký Assad....ale Bononcini bol len jeden :) Rozhádaní lekári tiež nemajú chybu.(16.10.2016)

Výborná epizoda, ve které se řeší who is who (což by profesor Fiedler z Vídně jistě přeložil jako vlak je vlak) a v níž se ukazuje, že není hrabě jako hrabě. Mě tedy to pátrání po skutečné identitě velice bavilo, navíc mě těšil studený pot na čelech pojišťováků, protože je nemám rád.(3.11.2019)

Povedené zachycení činů jednoho velkého podvodníka a snahy o jeho dopadení, klasická whodunit to ovšem není.(31.1.2017)