Nad Hartonovým rozhodnutím by sa dalo špekulovať, ale tak bolo to jeho vlastné rozhodnutie ako naloží so svojim pobabraným životom. Možno trochu pomohli aj okolnosti vo väzení. Každopádne príbeh zaujímavý, herecky slušné (Waldau skvelý a Bernthal zase nesklamal), spracovanie kvalitné, ale hlavne sa mi páčila atmosféra snímku a aj hudba. Z mojej strany spokojnosť .. to je tak, keď dostanete viac ako ste čakali.(13.8.2017)

"A man's gotta do what a man's gotta do." - toto známé heslo perfektně vystihuje hlavní motto filmu. Příběh muže, jehož osud (ačkoliv o tom tehdy ještě nevěděl) byl napsán v jedné jediné vteřině, mě neskutečně bavil. Postupná psychologická proměna snobského bankéře v "největší štiku v rybníce" je skutečně impozantní. Mám velkou radost, že Coster-Waldau konečně dostal pořádnou roli ve které ukázal, že je skvělým hercem. Škoda jen, že se kamera více nedržela "vězeňské" dějové linky, neboť na "svobodě" to bylo místy zbytečně utahané.(6.1.2018)

Velice solidní vězeňský kousek, který se snaží hrát lehce na city, no stejně tak na brutalitu a syrovost. Na Brawl in Cell Block 99 to nemá, ale i tak jde o velice dobrý snímek, který se opírá hlavně o charisma Nikolaje Coster-Waldaua, jehož proměna ze slušňáka ve vězeňského "matadora" stojí za to. Za zmínku stojí také styl vyprávění příběhu, kde budete ze začátku lehce zmatení, ale nebojte, vono se to všechno objasní. Takže směle do toho!(27.12.2017)

• predators

Něco tak nudného a táhlého jsem dlouho neviděl. Několikrát viděný námět nepřináší nic nového. Navíc celou dobu tápete, vo co vlastně go! Když přičtu jednání neherců (btw Jamie jako mexikánsko-americký porno herec-wtf!!!) a dost naivní pointu,přidám se k nenáviděné menšině, která tomuto skvostu udělí odpad!(9.9.2017)

Vychutnal jsem si vše, co film naservíroval. Pro někoho táhlý a monotónní soundtrack, pro mě perfektní ladička atmosféry. Někdo nadává na záběry hledícího hrdiny do vězeňské zdi. Byli jste někdy zavřený? Většinu času tam odsedíte koukáním do zdi. Dobytí hierarchie vraždami a prací pro gang mi nepřijde úplně zcestné. Psychologicky krásně rozebraný dílo ponořené do studie proměny hlavního hrdiny. Občas je potřeba zvolit menší zlo.(9.8.2017)

• - Money (Nikolaj Coster-Waldau) si svůj trest odpykává v cele číslo 13. Pokoj se stejným číslem má i v motelu v době, kdy je na svobodě. (Yokolobuna)

• - Jedno z tetování, které má na sobě Frank 'Shotgun' (Jon Bernthal), je hákový kříž. (Varan)

• - Frank (Jon Bernthal) má na krku tetovanie "PEN1," čo znamená "Public Enemy No. 1" (verejný nepriateľ č. 1). PEN1 je tiež názov pouličného gangu z okresu Orange v Kalifornii. (zajo91)