Když ono se to tak táhlo.. navíc to nebylo tak atraktivní, jak jsem doufal. Ve vězení to tolik zábavné nebylo a působilo to celé moc unáhleně, a současnost mě nezajímala. Čekal jsem i absolutně nekompromisní závěr pro hlavní postavu a taky ne. Hudba fantastická, některé scény smutné a dojemné. Akce nic moc, kvůli strašné kameře. I Kriminál se Stallonem byl pro mě zásadnější.(1.9.2017)

Coster-Waldau v top formě. Přesně tohle jsou role, které potřebuje, aby se vymanil z té škatulky Jamieho Lannistera. Dva dny jsem si nechával hodnocení rozležet, nakonec jdu ale níž, protože Shot Caller trpí jedním zásadním problémem a tím je nepravděpodobnost. Ta motivace Jacoba a celý ten příběh kolem jeho uvěznění je hodně slaboučký.(16.8.2017)

Skvěle zahrané, skvěle zvládnuté po vizuální stránce, kdy casting byl prostě skvělý a Coster-Waldau a Bernthal byli pro role výborně vybráni, kdy Nikolajovi věříte obě polohy. K tomu je ještě snímek pořádně drsný, což rozhodně pomáhá celkovému dojmu. Pokud si chceme zkurvit život, dokážeme to pořádnou měrou.(2.8.2017)

Nútená väzenská premena outsiderského bankového úradníka v rešpektovaného kápa árijského bratstva Moneya ma bavila, táto story však podľa mňa nikdy nemala opustiť múry drsného kriminálu, nakoľko prelínajúca sa dejová línia s Harlonovým pôsobením v civilnom zločineckom gangu bola iba priemernou záležitosťou.(28.10.2017)

Bavil se s přáteli, jenže sedl do auta pod vlivem a přehlédl semafor. Z několika měsíců vězení bylo 17 let. A nakonec podstatně víc. Měl rodinu, spořádaný život, předtím slovo gangster neuměl skoro ani vyhláskovat. Jak se k nim a mezi ně dopracoval, divák postupně zjistí. A je to moc fajn odkrývání, protože ve vězení není nic zadarmo, zvlášť když okolo jsou jen samí vrazi a drogoví dealeři. Ve finále to do sebe docela solidně zapadá, páč nám nesedí, čeho je hlavní postava s ohledem na svou „poklidnou“ minulost schopná (a samotnou vzrůstající reputaci bych rozhodně víc popsal). Vězni možná melou cosi o respektu a úctě, ovšem rodina tam venku je nejvíc. A soustředěný Nikolaj Coster-Waldau nám to dokáže. Jeho vývoj občas sice skřípe, atmosféra je ovšem pohlcující. Samozřejmě jsme ve filmu, takže i tady mezi těmi alfa samci je třeba přivřít oko (pochopíte proč). Nicméně ve výsledku solidní syrové drama, kterak tenhle systém sežvejkne všechno a každého.(12.8.2017)