Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladý Ind Ram, ktorý odišiel z Kalkaty do Londýna, sníva o kariére a peniazoch, nemá však potrebné predpoklady. Pri autonehode, ktorej je svedkom, sa z náhleho popudu vydáva za lekára a po tomto úspešnom divadielku mu napadne spásonosná myšlienka - pracovať ako lekár i keď ním nie je. Veď stačí mať ordináciu na tej správnej ulici a nikto sa vás na diplom pýtať nebude... (Rex Mundi)

(více)

Recenze (5)

baroko16857 

všechny recenze uživatele

Filmík o tom "jak chudý chlapec ke štěstí přišel". A to tak vtipnou cestou, že je v ohrožení bránice - tedy myslím od smíchu (nikoli křečí z nevolnosti). Nora Plumbová a strejda Pettel jsou prostě jedineční. ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

Nenápadný, miloučký skvost. Z recepce hodinového hotelu v Kalkutě až do prestižní ordinace nejlepší londýnské adresy. Vždyť Dr. Ram Das léčí i ministerského předsedu. Už když se ten bodrý mládenec na letišti ptal po svém strýčkovi, tušil jsem, kde ho najde. Super frky a nápady typu sleva na nájemném, k tomu dvě svlečené dívky (nejprve sedmnáctiletá "Indka" Sinitta Renet Malone, pak Amanda Donohoe). Příjemný nenásilný námět, a výborný dabing z dílny K. M. Walló. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama