Red Dwarf 8: Byte 1

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie, 1998

Holly je zpátky, Rimmer je zpátky a trpaslík je zpátky taky. Co víc si člověk může přát?(26.5.2009)

Výborná série(8.1.2010)

90% - Rimmer a Holly, spolu s lodí Červený trpaslík, přinesli do osmé série opět svěží vítr, který v té sedmé tak chyběl...(26.10.2007)

Kdo by řekl, že i po tolika dílech si seriál dokáže udržet svou kvalitu? S návratem postavy Rimmera se (po slabší 7. sérii) vše vrátilo do starých kolejí a u každého dílu jsem se málem smíchy potrhal...:)(18.4.2009)

Sice moc nechápu, proč je tu začátek osmé série veden i samostatně, ale budiž... Pane Bože, děkuji ti za osmou sérii (minimálně za první tři díly), kterou se seriál po třech vyloženě slabých sériích vrací zpět na úroveň sérií prvních. Upadající kvalitou jsem byl poměrně frustrován, o to překvapivější pro mne počátek osmičky byl. Nechápu, jak mohli autoři tři série tahat z rukávu takové pitomosti a pak se, z ničeho nic, vytasit s takovým ternem. Hlavně, aby jim to vydrželo alespoň do konce té osmičky, protože "devítka" by měla být (?) pěkná slabota... 100%(12.4.2011)

Red Dwarf VIII - Byte One: Back In The Red Ide o prvé časti 8 serie, ktoré nadväzujú na poslednú časť 7 série, ktoré vyšli samostatne na VHS (epizódy: Back In The Red part 1, Back In The Red part 2, Back In The Red part 3, Cassandra). Vďaka tomu, že sa vrátil Rimmer a Holly(!) stúpol oproti 7 serii humor, no na geniálne diely druhej série to aj tak nemá. Tak trochu z povinnosti dávam plný opčet. Návyková záležitosť...(2.4.2007)

Rimmer is back!(24.10.2007)

vo svojej podstate sa tu už všetko napísalo:) všetci sú späť, je to ešte vtipnejšie než siedma séria a hlavne dýcha s toho pohoda každú jednu minútku:)(29.6.2009)

I když osmá série není moje nejoblíbenější, i tak je famozní.(11.11.2008)

Perfektní třídílný začátek osmé série. Všechni jsou zpátky a jedině tak se mi to líbí!(17.6.2013)

Všetci sú opäť pohromade a slabšiu siedmu sériu nahrádza lepšia ôsma, kde tu máme znovu aj Rimmera. Bez neho (i keď bol nafúkaný červ) by to nebolo ono. Skvelé pokračovanie! 90%(12.10.2014)

A sú opäť všetci späť :) Najviac ma potešil Holly - aj ostatná posádka bolo super oživenie.(14.11.2012)

Kdyby nebyl přimíchán umělý, rušivý a hloupě návodný smích publika, hodnotím ještě výš. Platí pro všechny série (kromě nejnovější, která je poněkud odlišného ražení, ale pořád hodně dobrá).(16.8.2010)

Trpaslík se po mírné tvůrčí mizérii vrací na svoji loď a zde začíná chytat poslední silné záchvěvy geniality. 100% = 5/5(8.9.2010)

"No, co tomu říkáte? Nechápu, že žena před třicítkou má pořád medvídka, jemuž říká Bamboo. A přitom, když jde o navigaci, nikdo se jí nevyrovná." -Kryton-(22.1.2015)

Osmá série začíná, Holly ( Lovett ), Rimmer i kapitán Hollister jsou zpět. A vlastně i loď je zpátky. Navíc celá osmá série je gniální, prošperkovaná výbornými vtipy. Jasný plný počet.(10.5.2012)

První část 8. série stojí opravdu za to, Kochanská skvěle zapadla a spolu s Krytenem tvoří plnohodnotnou dvojku.(27.10.2012)

Máme teď kvarkový generátor hmoty a antihmoty, dále bioorganickou počítačovou síť a karaoke bar na Céčku.... Hlavně se vrátil Rimmer a Operace povýšení, Rimmer slavným kabrňákem, zkráceně P.R.A.S.Á.K., je už v plném proudu. A Holly umí ďábelsky dobře dělat měsíc.(18.3.2011)

Když má člověk opravdu den na nic, den kdy spálí i čaj, den kdy ho vyhodí z práce, den kdy jeho kočku přejede traktor a její střeva sežere sousedův pes, den kdy začnou z nebe padat krávy s vemenem na hlavě, den kdy i ženy mají svůj den ... tak tento seriál dokáže člověku opět vykouzit úsměv na rtech, a hlavně zlepšit náladu. Jen to nesmí skončit ... pak je tam zas ta kráva :-((((22.11.2011)

Díky bohu za Rimmera je tam nejlepší charakter který díky své povaze je tak vtipný:-D(5.1.2010)

<< předchozí 1 2