Red Dwarf 8: Byte 3

Komedie / Sci-Fi

Velká Británie, 1998

Pokud je vám špatně, tohle vás zaručeně vyléčí(8.1.2010)

90%(26.10.2007)

Sice moc nechápu, proč je tu začátek osmé série veden i samostatně, ale budiž... Pane Bože, děkuji ti za osmou sérii (minimálně za první tři díly), kterou se seriál po třech vyloženě slabých sériích vrací zpět na úroveň sérií prvních. Upadající kvalitou jsem byl poměrně frustrován, o to překvapivější pro mne počátek osmičky byl. Nechápu, jak mohli autoři tři série tahat z rukávu takové pitomosti a pak se, z ničeho nic, vytasit s takovým ternem. Hlavně, aby jim to vydrželo alespoň do konce té osmičky, protože "devítka" by měla být (?) pěkná slabota... 100%(12.4.2011)

Konec 8 série je opravdu skvělý! Tak rychle na devítku :-).(12.2.2006)

jedinou chybou tohoto seriálu je, že aj napriek toľkým sériam viac menej skončil. Naozaj mi budú tie postavičky chýbať. hollyho vtipy zbožňujem a ostatných tak isto. krásne zakončenie Back in Red - ostatné diele ôsmej série si udržujú kvalitu predchádzajúcich dielov a v niektorých aspektoch niektoré diely prevyšujú.(29.6.2009)

Dáváme Ti šanci to zbabrat zcela novým způsobem!(17.6.2013)

Nie je čo dodať. Červený trpaslík v najlepšom šate. Perfektné! 95%(12.10.2014)

Trpaslík se po mírné tvůrčí mizérii sedmé série vrací na svoji loď a potřetí zde začíná chytat poslední silné záchvěvy geniality. 100% = 5/5(8.9.2010)

"Já umím ďábelsky dobře dělat měsíc." -Holly-(22.1.2015)

Kdyby nebyl přimíchán umělý, rušivý a hloupě návodný smích publika, hodnotím ještě výš. Platí pro všechny série (kromě nejnovější, která je poněkud odlišného ražení, ale pořád hodně dobrá).(16.8.2010)

Navždy Viva Red Dwarf.... Snad bude série X stejně kvalitní jako všechny předešlé.... ( BtoE ) se nepočítá...(10.5.2012)

• Martin_W

Dvou-epizodu Pete považuju za jednu z nejhorších, které Trpaslík měl. Divný, nevtipný humor, opakující se "fórky".(27.10.2012)

Jak mě to bude chybět :-((5.1.2010)