Chris Barrie (Red Dwarf - A.J. Rimmer) zde naprosto exceluje. Gordon Brittas v jeho podání velmi často evokuje postavu Rimmera, ať již mluveným projevem, gesty, chováním nebo výrazy obličeje. Seriál je brilantní ukázkou čistého britského humoru s úžasnou britskou angličtinou. Navíc je... to opravdu vtipný britcom, který mne nutil smát se, dělat to známé "ooou" a celkově jsem sekundoval sitcomovému obecenstvu. Velice vydařený kousek, fanouškům Rimmera a britských sitcomů mphu jedině doporučit. Podobný seriál: Fawlty Towers Známé tváře: Chris Barrie (Red Dwarf - R.J. Rimmer; Lara Croft: Tomb Raider - Hillary), Guy Siner ( 'Allo 'Allo - Hubert Gruber), Kim Hartman ('Allo 'Allo! - Helga)(21.7.2010)

OK, první série, příjemné překvapení a nášlap ke kultu, druhá série = kruté vystřízlivění a propad někam k prvoplánové šaškovitosti. Dokud pana rimráka Brittase všichni nenáviděli a on sám byl synonymem pro katastrofu, bylo to zábavné a zajímavé, bohužel pak už bylo nutné jej trošku polidštit a učinit z něj postavu snesitelnější, sympatičtější a oblíbeníhodnou a to už pak celý seriál může jít k čertu protože nemá na čem stát. Až se budu hodně nudit tak si pustím další díly (prý to má hrome sedm sérií!) a bude se vidět... Zatím dávám v dobré víře 5 kopyt na boty z deseti(21.6.2010)

Skvělý zábavný britcom se skvělým Chrisem Barriem. Barrie je výborný stejně jako v Trpaslíkovi. Tady ale nemá konkurenci Listra, Kocoura ani Krytona a vše se soustředí jen na jeho charakter. Role manažera sportovního centra je úplně jiná než role egoistického hnidopicha Rimmera, a když uvážíme, že se oba seriály natáčely současně... Barrie je jedinečný originální komik a stojí za to vidět ho i v této pozici. Seriál je u nás bohužel neznámý a ČT ho zřejmě odvysílat nehodlá. Škoda. Každopádně všem vřele doporučuji.(19.1.2006)

První série hodně příjemná s momentky našlapujícími k parádnímu sitcomu (myslím, že to nejlepší bylo ve 3. a 4. díle), ale kvalita a vtipnost až moc sinusoidní. Nicméně Chris Barrie naprosto perfektní a excelující. Pak přišel útlum a druhá série už byla vesměs hodně průměrná... Dál jsem se nedostal, neb se mi zdálo, že už (mně) to nemá co nabídnout. Škoda...50%(30.1.2012)

Moc povedený seriál, opravdu škoda že se do české televize asi nikdy nepodívá. Chris Barrie zde hraje fantasticky, tak jak mu to jde nejlépe (arogantně, sobecky, natvrdle), ale asi přibyla ta starostlivost oproti trpaslíkovi, konečně má zde funkci a může rozkazovat. Jenom zde postrádám někoho jako Lister kdo by ho setřel :). Na druhou stranu je tu vždy "nechutný" Colin a ten má taky něco do sebe. Celkově tento seriál "pro mě" 5*(19.1.2010)

• - Chris Barrie začal natáčet seriál Červený trpaslík (od r. 1988) ve stejnou dobu jako tento seriál. (Listeroman)

• - Natáčení probíhalo převážně ve studiu, některé scény byly však filmovány v Hamphire nebo místním rekreačním středisku. (Listeroman)