Reklama

Reklama

Skrytá tvář sportu


Smlouva s ďábly (E01)

(epizoda)
  • USA Hoop Schemes
Dokumentární / Krimi / Sportovní
USA, 2021, 1 h 9 min

Režie:

Luke Sewell

VOD (1)

Obsahy(1)

Hazardní hráč a basketbalisti z týmu Arizonské státní univerzity popisují, jak a proč plánovali za peníze podvodně ovlivňovat výsledky zápasů. (Netflix)

Recenze (4)

celticek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Wow. Většinou po první epizodě nevíte, co bude dál. Tady si jsem jist, že to Netflix nepodělá. Nádhera, tohle sjedu velmi rychle. Sport+hazard - co víc si přát. Perfektní volba hudebního podmazu a o stylu se nemusíme bavit, šlape to jak dobře namazaný stroj. Navíc to komentují přímo aktéři. Nevěděl jsem, že se v univerzitním basketu točí takové love. Klukům se asi ani nejde moc divit. Hedake by si teď nejradši nafackoval. Neskutečná bomba! ()

Reklama

Soundtrack 

všechny recenze uživatele

Dobrý příběh, skvěle zpracovaný.. ale oba dva hráči mě hrozně štvali. Nejprve ze sebe dělali chudáčky, že málo vydělávali a kvůli tomu "byli dohnáni" k ovlivňování zápasů. Takže za to vlastně ani moc nemůžou, co? Poté litují, ale ne to, co udělali - ale sebe! "Přišel jsem o vše! Potřeboval jsem v té době peníze" atd. A když se bavili a vydělaných penězích, tak u toho byli vysmátí a užívali si to. WTF? Docu 5*, zúčastnění Odpad! ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama