Skrytá tvář sportu

(epizoda)
  • USA Footballgate
Dokumentární / Krimi / Sportovní
USA, 2021, 1 h 8 min

Vyšetřovatelé popisují šokující obvinění proti bývalému řediteli Juventusu Lucianovi Moggimu z ovlivňování rozhodčích během skandálu, který otřásl italským fotbalem. (Netflix)

FeriusParfax

Přiznám se, že jelikož šlo o fotbal, tak si tento díl pamatuji jen matně. Zřejmě mě až tak nezaujal. Ale tady už šlo o více promakaný podvůdek, který vymýšlel člověk, který už měl trošku pod čepicí a nebyl to úplný truhlík. ()

klukluka

První díl této série, ze kterého neryčím blahem. Nebylo to špatný, ale nebyla to taková petelice, jako ty první dva- basket a závodník. Moggi, kamaráde, já jen doufám, že máš s tím Ježíšem pravdu, a že tě za pár let pořádně nakope do koulí, když jsi tu světskou spravedlnost dokázal obchcat. ()

celticek

První epizoda, která mě zklamala. Asi je to z velké části tím, že šlo pouze o odposlechy a pár výpovědí. Že je fotbal svinstvo nehorázného kalibru víme všichni. Bohužel to nenarovnala ani účast Nedvěda nebo Zlatana. Věřím Moggimu, že není jediný, který se o podobné praktiky snažil. Ofsajd jasný. V Itálii je kopaná náboženství, vlastně mě ani nic nepřekvapilo, tu aféru jsem znal. Jednoduše tok nebylo tak pohlcující jako basket a automobilový závodník. Pořád však dobré zpracování. Nejhorší to muselo být pro hráče. Ti vůbec nevěděli o co jde. ()