Tri ženy sa vydajú stráviť víkend v odľahlom sídle, ktoré patrí otcovi jednej z nich. Uprostred noci na pozemok dopadne neznámy objekt, z ktorého sa vyliahne podivný tvor. Ženy ešte netušia, že sú v obrovskom nebezpečenstve. (Marceloo)

silentname

Neviem. Nemôžem o "The Seed" povedať, že by išlo o nejaký super výnimočný film, no nemyslím si, že je to úplná strata času. Myslím si, že nápad je celkom dobrý a vo finále to prinesie aj nejaké tie vizuálne momentky, ktoré sú celkom dobré. A majú aj nejakú atmosféru. No nech mi iba niekto vysvetlí ako je možné, že niekoho až po viac ako hodine filmu napadne, že tvor, ktorý z neba spadol do bazénu je mimozemšťan. A čo by to malo vlastne byť? Ako... nemuseli sme z tých hrdiniek robiť až také ťapy. Ale okey. To je len jeden z problémov, čo som tu mal. V druhom rade je treba povedať, že naše hrdinky nie sú ani trochu zaujímavé. Elementy vo filme nie veľmi zaujímavé a celkový plán toho, čo "tí tvorovia" chcú dosiahnuť je neskutočne starý a obohraný. Okrem toho ak ste nikdy netúžili po tom vidieť porno s mimozemšťanom a ženy mentálne ovládané jeho vôli... tak tento film rovno ingorujte. Znie to asi stupídne, ale to je rozhodne niečo, čo v tomto filme budeme mať možnosť vidieť. A je to celkom, že, ugh. Na druhú stranu to asi má byť nejakým spôsobom desenie divákov a trošku aj znechucovanie. Takže asi to v niečom je splnená misia. No film neskutočne dlho nevie pohnúť zadkom a stojí na mieste. A pritom stačilo len, aby sa počas filmu aj niečo reálne dialo. No dokopy len zabíja čas momentkami, ktoré sú staré a videli sme v mnohých iných projektoch. Či už to podozrivé správanie... alebo myšlienka ovládnuť svet a podobne. A možno by filmu pomohlo aj trošku viac temna. To sú veci, ktoré mi fakt vadili. Pozrieť sa to ale dalo a čakal som asi reálne niečo oveľa horšie. To sa nekonalo. Hodnotenie: C ()

Marceloo

Tri ženy sa vydajú stráviť víkend v odlahlom sídle, ktoré patrí otcovi jednej z nich. Uprostred noci na pozemok dopadne neznámy objekt, z ktorého sa vyliahne podivný tvor. Ženy ešte netušia, že sú v obrovskom nebezpečenstve. - To nízke hodnotenie na IMDb po pár zhliadnutiach sa mi zdalo čudné, ale aj tak som to zapol. Nabudúce si musím dať na veci od Shudderu väčší pozor. Ono to nemá zlý námet, ale ten alien, ktorý vyzerá jak nejaký kríženec jazvečíka a lenochoda, je nesmierne úbohý. To by som ešte prežil, ale to, ako sa to po celý čas snaží vyznieť seriózne, som už nezvládol vstrebať. ()

Corpsegrinder

Zase tak hrozný to nebylo, kupodivu občas fungoval i humor a vážně se to teda rozhodně nebere. Hlavní zápory jsou pro mě hlavně v tom že kurevsky dlouho trvá než se něco začne dít, a taky ty šíleně přesycený barvy. ()