Below Her Mouth

• Slovensko Pomedzi pery (festivalový název)

Jasmine je už dlho šťastne a spokojne zasnúbená a keď jej snúbenec odíde na pracovnú cestu, vyrazí s kamarátkou do klubu. Tam stretne pokrývačku Dallas a všetko sa zmení. Dallas sa utápa v krátkodobých vzťahoch a stretnutie s Jasmine je pre ňu ako sen. Jasmine váha, Dallas trpí, snúbenec nič netuší. Pretne niečo tento bludný kruh? (Filmový festival inakosti)

POMO

Lesbická vztahovka s erotikou, které tvůrci přikládají stejnou váhu, jako dialogům. Propadnutí zasnoubené a vždy věrné heteráčky nečekané lesbické vášni holt musí být důvěryhodně vykreslené. Dialogy poznávání se a následných citových peripetií nejsou nijak objevně napsané, jsou realistické. Stejně jako vyústění příběhu, které nijak nepřekvapí, ale připomene pocity a trápení, univerzálně aplikovatelné na milostné vztahy všeobecně (nehledě na kombinaci pohlaví). Za mě malá a nenápadná, ale poctivá lovestory. ()

Radko

Oduševnené zahrané vzťahové dobrodružstvo. Zachytáva počiatočnú, vášnivú časť pomeru, počas ktorej sa telá navzájom nevedia nabažiť jedno druhého. Opatrnosť je ta tam. Popri tom sú jemne načrtnuté peripetie prejavenia skutočnej, menšinovej sexuálnej identity a priznania sa s ňou pred inými (takzvaný coming-out). Ako sa trefne poznamenáva jedna z hrdiniek filmu: proces comig-outu nie je jednorazovou záležitosťou, ale trvá permanentne ("Napríklad včera som sa s tým priznala jednému šoférovi"). Jednoduchý, nekomplikovaný dej s mnohými erotickými scénami, v ktorých má svoju nezanedbateľnú úlohu olisbos (z gréčtiny, = umelý penis). ()

Dzeyna

Krásný ženský a jejich dokonalý těla. Moc dramatické mi to teda nepřišlo, ale budiž. Podívaná pěkná. ()

Lenny.M

Naprosto zbytečný film, který i mě jako klíčového diváka naprosto znudil a spíše negativně pobavil. Vlastně bych tady to své rozhořčení rozdělila na 2 poloviny - první, kdy obě hlavní aktérky mluvily, což bylo naprosto nesnesitelné, takové laciné porno... A druhá, plná explicitních scén, které byly vlastně i dobré, ale nejspíš kvůli tomu, že bylo ticho a nemusel člověk poslouchat to jejich amatérství. ()

dopitak

Erotická náladovka podobně jako Room in Rome. Podmanivá hudba, pěkná těla, nepříliš složitý děj slibující několik možných závěrů.Tyhle filmy možná vznikají na zakázku pro speciální LBG festivaly. A dobře že tak, aspoň v tomto případě. Natalie Krill ()

Arsenal83 odpad!

Kundolízanie, ktoré sa už ani nechce hrať na art, normálne tam drbne mušle a publikum bav sa. Lesbická pornografia v kanadskom štýle určená len honibrkom. O film ani o dej tu nejde. Navyše tá hlavná predstaviteľka vyzerá ako teplý brat, tu už človek naozaj začína pochybovať, či sú len dve pohlavia. ()

ConanVJ

Celkem pěkný příběh. hodně erotických scén, ne příliš uvěřitelné výkony, místy trochu nuda. Drama to zas tolik není. Natalie nádherná. Celkem tak 65% :) ()

keddy79

Tento film mi přinesl jedno pozitivum. Protože jsem jej i přes nudnost chtěla dokoukat, tak jsem u něj stihla uklidit i zkontrolovat vsechny socky 😎 ()

runner85

Kozičky sem, kozička tam ... a dakde v zvyšku sa mi stratil zmysel filmu ( áno dajaký tam bol, ale x krát premletý) ()

hygienik

Tento film mi dal odpoveď na 2 otázky 1. Koľko sexu môže byť vo filme, aby som ešte nemal pocit, že sledujem porno? Prekvapivo veľa. 2. Koľko hviezd si zaslúži film, ktorého jediným kladom sú lesbické sexuálne scény? Štyri. ()

klukluka

Jasně, je to jednoduchý jak facka, ale má to sílu, má to náboj a v nepslední řadě to má tu nádhernou představitelku Jasmine. Té uděluju Oscara za odvahu, mít takhle rozjetou kariéru a střihnout si něco tak kontroverzního, to Hollywood jistě po zásluze potrestá. Přál bych si, abych pro jednou neměl pravdu, ale výborně zahraná, nebo dokonce skutečná vášeň při sexu s jedincem stejného pohlaví, to je v té zemi nazývané kolébkou demokracie a oázou svobody ještě pořád faul na červenou kartu. ()

Hanys_

Nebýt těch lesbických scének, bylo by to takové docela obyč romantické drama, něco jako Svatba ve třech. Takhle to ale působí o dost věrněji a asi i reálněji, řekl bych. ()

mira007

Jedna holka co vypadá jako kluk sbalí jinou holku, která vypadá jako zatraceně sexy holka a mají spolu vztah a celkem odvážný milostný scény. Nic víc. Pro potěchu oka fajn film, pro filmové srdce tomu něco chybělo. ()

aLPaC

Spíše lesbický romantický film než drama, ale k mému překvapení povedený. Ne jen pro ty časté erotické záběry dvou krásných hereček, to asi ocení každý muž, ale i příběh samotný mě bavil. ()