Below Her Mouth

Pomedzi pery

(festivalový název)

Drama / Pornografický

Kanada, 2016, 92 min

Jasmine je zasnoubená s Rilem. Ten však musí služebně mimo domov a Jasmine se zamiluje do někoho jiného. Do pokrývače. Pokrývač se ale jmenuje Dallas a je rodu ženského. To je z děje prakticky všechno, protože minimálně polovinu stopáže vyplňuje lesbický sex. Ne, že by se na to nedívalo dobře, ale děj to nikam neposouvalo. Po provalení se pak už jen muselo vyřešit, kdo z té neobvyklé trojky musí z kola ven.(29.10.2018)

Lesbická vztahovka s erotikou, které tvůrci přikládají stejnou váhu, jako dialogům. Propadnutí zasnoubené a vždy věrné heteráčky nečekané lesbické vášni holt musí být důvěryhodně vykreslené. Dialogy poznávání se a následných citových peripetií nejsou nijak objevně napsané, jsou realistické. Stejně jako vyústění příběhu, které nijak nepřekvapí, ale připomene pocity a trápení, univerzálně aplikovatelné na milostné vztahy všeobecně (nehledě na kombinaci pohlaví). Za mě malá a nenápadná, ale poctivá lovestory.(21.10.2018)

Klišovitá melodráma, alebo lezbo onanovačka s krásnymi babami. Ako soft porno dosť fajn.(31.5.2018)

• Lenny.M

Naprosto zbytečný film, který i mě jako klíčového diváka naprosto znudil a spíše negativně pobavil. Vlastně bych tady to své rozhořčení rozdělila na 2 poloviny - první, kdy obě hlavní aktérky mluvily, což bylo naprosto nesnesitelné, takové laciné porno... A druhá, plná explicitních scén, které byly vlastně i dobré, ale nejspíš kvůli tomu, že bylo ticho a nemusel člověk poslouchat to jejich amatérství.(31.3.2017)

Krásný ženský a jejich dokonalý těla. Moc dramatické mi to teda nepřišlo, ale budiž. Podívaná pěkná.(26.3.2017)

Erotická náladovka podobně jako Room in Rome. Podmanivá hudba, pěkná těla, nepříliš složitý děj slibující několik možných závěrů.Tyhle filmy možná vznikají na zakázku pro speciální LBG festivaly. A dobře že tak, aspoň v tomto případě. Natalie Krill(17.2.2019)

Celkem pěkný příběh. hodně erotických scén, ne příliš uvěřitelné výkony, místy trochu nuda. Drama to zas tolik není. Natalie nádherná. Celkem tak 65% :)(4.6.2017)

Tento film mi dal odpoveď na 2 otázky 1. Koľko sexu môže byť vo filme, aby som ešte nemal pocit, že sledujem porno? Prekvapivo veľa. 2. Koľko hviezd si zaslúži film, ktorého jediným kladom sú lesbické sexuálne scény? Štyri.(11.8.2017)

• lopata555

Kozičky sem, kozička tam ... a dakde v zvyšku sa mi stratil zmysel filmu ( áno dajaký tam bol, ale x krát premletý)(16.8.2018)

• kaylin

Nezajímavé postavy, jejichž hraní má vytrhnout pár softcore scén.(15.8.2018)

• majo0007

Hokej z Kanady... áno. Filmy z Kanady... nie!(5.8.2017)

Sakra to je sexy!(12.11.2017)

Nebýt těch lesbických scének, bylo by to takové docela obyč romantické drama, něco jako Svatba ve třech. Takhle to ale působí o dost věrněji a asi i reálněji, řekl bych.(13.4.2019)

Spíše lesbický romantický film než drama, ale k mému překvapení povedený. Ne jen pro ty časté erotické záběry dvou krásných hereček, to asi ocení každý muž, ale i příběh samotný mě bavil.(26.5.2019)

• Andy.M

Erika Linden je fakt tomboy. I tu chůzi má chlapskou. Je to muž či žena?(18.11.2017)

• LordMysti

Očekával jsem něco ve stylu Love. Vizuálně jsem to i dostal, ale erotické scény se nakonec smrskli na stále to samé stejné dokola. A to prostě dříve či později muselo začít nudit každého. Nějaký ten příběh na pozadí také zazněl, ale celkově spíše zklamání.(7.10.2019)

• pushover

Vcelku zbytečný lesbický film s jednoduchou dějovou linkou. Režisérka si evidentně vychutnávala erotický scény, ale porno je porno.(25.3.2017)

• mira007

Jedna holka co vypadá jako kluk sbalí jinou holku, která vypadá jako zatraceně sexy holka a mají spolu vztah a celkem odvážný milostný scény. Nic víc. Pro potěchu oka fajn film, pro filmové srdce tomu něco chybělo.(29.6.2017)

• Bobofon

Tak nám zase jednou hluboká a pravá lesbická láska zvítězila nad všemi nástrahami okolního světa. V podstatě totožná dějová linka byla zpracovaná už stokrát předtím, mimo jiné třeba v Hu Die, Imagine Me & You a Fucking Åmål - a vždycky líp než tenhle film. Něco novýho a nečekanýho by nebylo?(25.3.2017)

Erika je kočička, co naplat, záběry a barvy cajky, ale ten příběh zase dobrý tak na podpal, ale tak co i lesby si zaslouží mít nějaké oddechové sračky pro zonanování svých srdéček.(28.3.2017)

Za mňa určite áno. Tento film je estetické nebo. Erika Linder si ma dosť získala. Jediné čo mi trochu nesedelo bolo zvoľnené tempo v strede stopáže s moc rýchlym emočným spádom medzi hlavnými postavami. Inak ale všetko veľmi dobre fungovalo – spoznávanie na začiatku, chémia medzi hlavnými hrdinkami, depresie ku koncu. Fakt sa mi to páčilo a seriózne rozmýšľam, že tomu strelím plný počet. Možno nabudúce.(1.3.2018)

<< předchozí 1 2