Mr. Boo Meets Pom Pom

Jo Chan

David Chung

Sammo Hung Kam-Bo

• Lacike

Treti diel pôsobi ako nejaky spin-of v ktorom sa obcas objavi pôvodna dvojka s prvych dvoch dielov a hlavnu ulohu tu hra Michael Hui ako detektiv Mr. Boo. Dokonca aj pripad sa toci okolo Mr. Boo a jeho zeny o ktoru ma zaujem miliardar Yang (Stuart Ong). No a p;vodna dvojka sa mu snazi pomôct. Este uvodna akcna scena v ktorej sa mihnu aj inspektor Chan alebo Chung Fat mi pripadala vtipna, ale nasledne ma to uz vôbec nebavilo. Jednak nemam rad Michaela Huia na rozdiel od jeho bratov a zaroven absolutne nechapem co ma byt na nom vtipne. Naviac som mal cely film pocit jak keby sa zmenil scenarista a aj humorne sceny s Richardom Ngom a Johnom Shamom mi pripadali ovela prizemnejsie a ich postavy sa spravali hlupejsie. Deannie Yip ako Anna sa objavi len v jednej scene, kedze sa film sukromiu ich postav prakticky vôbec nevenuje. To ma vyhodu aj v tom, ze tento diel sa da bez problemov vynechat. Ani akcne sceny ma tentoraz nezaujali. Pre mna je tento diel velkym sklamanim a nechapem preco zrazu pôvodnych hrdinov odstavili na vedlajsiu kolaj kvôli uplne inej postave. 4/10.(4.5.2010)

Třetí díl mi už tak zábavný jako předchozí dva díly moc nepřišel. Předchozí dva filmy byly o dost v lepším provedení. Tady se ten humor nějak ztrácí není již tak komický jako byl v předchozích dvou filmech, tady je spíše takoví slabší nezajímávy.(27.11.2018)