Reklama

Reklama

Injustice

Trailer

Obsahy(1)

Po tragických udalostiach sa Superman rozhodne za každú cenu vytvoriť na Zemi mier. Stáva sa agresívnejším a získava neočakávaných spojencov. Batman a niekoľko hrdinov sa postavia proti jeho metódam, pri ktorých umierajú ľudia. (toi-toi)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Totální nářez a jeden z nejlepších animáků posledních let. Jsem rád, že stále jsou příběhy, ze kterých může animovaná divize Dc čerpat a hru Injustice mám hodně rád a už tehdy mě ten příběh hodně bavil, takže super, že jej v pozměné podobě použili a že využili plejádů známých, ale i méně známých hrdinů, kteří souvisejí s Justice League. Zkrátka paráda. ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Po dlhšej dobre príbeh, ktorý mal šťavu. Je to drsné, krvavé, nečakane tu umierajú známe postavy a s priateľov sa stavajú nepriatelia. Injustice ma na čele tých najznámejších hrdinov DC, čiže Superman, Batman, Wonder Woman v prvej línii nechýbajú, no príjemným bonusom okrem štýlových akcii a tradične dobrej animácii je hromada ďalších postav, či už sú to zloduši s Gothamu, alebo sidekickovia hlavných hrdinov. Bavila ma hra a bavil ma aj tento animák. Pre fanúšikov DC comics šmakocinka. 85% - 4* ()

Reklama

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Premárnený potenciál. Animácia je vyslovene odfláknutá, ale problém je scenár, ktorý je strašne uponáhľaný, je tu zbytočne veľa postáv a prebytok nudnej akcie. Premena Supermana je pomerne nedôveryhodná a záver je vyslovene deus ex machina. Pravdaže námet je skvelý, ale ako náplasť za zrušený SnyderVerse to nefunguje. Plastic Man ale potešil! ()

dragon94 

všechny recenze uživatele

Injustice je těžké hodnotit. Jako animák to totiž není vůbec špatný, má to fajn tempo, slušnou akci, dobrý příběh a všechno vlastně tak nějak funguje co se DC animáků týče nadprůměrně. Potíž je však v tom, že je děj oproti komiksům, či hře extrémně zkratkovitý a extrémně narychlo ukončený. Nejsou tu postavy z alternativní reality, není tu žádný režim a závěrečný střet působí spíše jako humorná groteska, než jako nahlédnutí do svého vlastního odrazu. Filmu by výrazně prospělo rozdělení na dva díly, podobně jako The Dark Knight Returns, a adaptace herního příběhu případně adaptace více jak prvních cca 18% komiksové série. Proto tedy raději doporučuji zahrát si/pustit si hru injustice z roku 2013, která všechno zvládla mnohonásobně zajímavěji a lépe. Příběh Injustice si to rozhodně zaslouží. Proto tedy hlavně za to extrémní okleštění hodnotím pouze 3* 60% ()

BarryLyndon 

všechny recenze uživatele

Další animák od DC, hry ani komiksy s tímhle příběhem neznám, ale dějově mi to přišlo fantastický. Dobře že se toho DC nebojí a u animáků tam cpe náměty co mají koule jako tohle nebo Superman Red Son. Vlastně by to mohlo být klidně hrané hned po Justice League. V některých scénách kulervoucí, jinde trestuhodně nevyužité, takže dojem so so někam na 7/10Potěšil návrat Plastic mana, o kterém jsem roky neslyšel a zaujal Mr. Terrific, o kterém jsem slyšel uplně poprvé. ()

Galerie (140)

Zajímavosti (2)

  • Autorom predlohy je Tom Taylor. Komiks vychádzal pod názvom "Injustice: Gods Among Us" od roku 2013. (toi-toi)
  • Na motívy pôvodného komiksu vznikla úspešná herná séria "Injustice" od štúdia NetherRealm Studios. (toi-toi)

Reklama

Reklama