Po tragických udalostiach sa Superman rozhodne za každú cenu vytvoriť na Zemi mier. Stáva sa agresívnejším a získava neočakávaných spojencov. Batman a niekoľko hrdinov sa postavia proti jeho metódam, pri ktorých umierajú ľudia. (toi-toi)

Spiker01

Totální nářez a jeden z nejlepších animáků posledních let. Jsem rád, že stále jsou příběhy, ze kterých může animovaná divize Dc čerpat a hru Injustice mám hodně rád a už tehdy mě ten příběh hodně bavil, takže super, že jej v pozměné podobě použili a že využili plejádů známých, ale i méně známých hrdinů, kteří souvisejí s Justice League. Zkrátka paráda. ()

Shakers

Po dlhšej dobre príbeh, ktorý mal šťavu. Je to drsné, krvavé, nečakane tu umierajú známe postavy a s priateľov sa stavajú nepriatelia. Injustice ma na čele tých najznámejších hrdinov DC, čiže Superman, Batman, Wonder Woman v prvej línii nechýbajú, no príjemným bonusom okrem štýlových akcii a tradične dobrej animácii je hromada ďalších postav, či už sú to zloduši s Gothamu, alebo sidekickovia hlavných hrdinov. Bavila ma hra a bavil ma aj tento animák. Pre fanúšikov DC comics šmakocinka. 85% - 4* ()

JohnnyD

Premárnený potenciál. Animácia je vyslovene odfláknutá, ale problém je scenár, ktorý je strašne uponáhľaný, je tu zbytočne veľa postáv a prebytok nudnej akcie. Premena Supermana je pomerne nedôveryhodná a záver je vyslovene deus ex machina. Pravdaže námet je skvelý, ale ako náplasť za zrušený SnyderVerse to nefunguje. Plastic Man ale potešil! ()

BarryLyndon

Další animák od DC, hry ani komiksy s tímhle příběhem neznám, ale dějově mi to přišlo fantastický. Dobře že se toho DC nebojí a u animáků tam cpe náměty co mají koule jako tohle nebo Superman Red Son. Vlastně by to mohlo být klidně hrané hned po Justice League. V některých scénách kulervoucí, jinde trestuhodně nevyužité, takže dojem so so někam na 7/10Potěšil návrat Plastic mana, o kterém jsem roky neslyšel a zaujal Mr. Terrific, o kterém jsem slyšel uplně poprvé. ()

oveckaoa

Začátek je dobrý a pak to bohužel sklouzne do průměru. Největším plusem tak je to, že umře několik hrdinů kdyby umřel i Plastic Man a Harley dám 5 hvězd bez problémů, ale hold člověk nemůže mít vše. 60 procent ()

Wade

Pouštěno jen jako další DC animák a proto mě to opravdu posadilo na zadek.  Tolik násilí a umírání to jsem opravdu nečekal. Každý hrdina si jede svůj názor a každý má jiné metody tady se to všechno kvůli určité události zamotá a rozdělí a začne násilí a souboje prostě řežba jak má být. Tak velké překvapení, že nemám problém hodit tomu plnou palbu 5 hvězd jen je možná škoda že nešly ještě dál ale to by asi bylo až moc 18+ .  87% --- 9/10 IMDb ()

dragon94

Injustice je těžké hodnotit. Jako animák to totiž není vůbec špatný, má to fajn tempo, slušnou akci, dobrý příběh a všechno vlastně tak nějak funguje co se DC animáků týče nadprůměrně. Potíž je však v tom, že je děj oproti komiksům, či hře extrémně zkratkovitý a extrémně narychlo ukončený. Nejsou tu postavy z alternativní reality, není tu žádný režim a závěrečný střet působí spíše jako humorná groteska, než jako nahlédnutí do svého vlastního odrazu. Filmu by výrazně prospělo rozdělení na dva díly, podobně jako The Dark Knight Returns, a adaptace herního příběhu případně adaptace více jak prvních cca 18% komiksové série. Proto tedy raději doporučuji zahrát si/pustit si hru injustice z roku 2013, která všechno zvládla mnohonásobně zajímavěji a lépe. Příběh Injustice si to rozhodně zaslouží. Proto tedy hlavně za to extrémní okleštění hodnotím pouze 3* 60% ()

ondraondra

Na tohle je radost pohledět. Animace je přesně taková, jaká mi u těchto filmů vyhovuje a příběh je hodně zajímavý a zábavný. Je to hodně surový a nekompromisní film. Jde prostě poznat, že je to od režiséra skvělé Apokolips War. Akorát je škoda, že je film až moc uspěchaný, všechno se děje strašně rychle a nemáme ani moc času se seznámit s postavami. Nebylo by na škodu, kdyby to bylo rozdělené na dvě části (na rozdíl od Dlouhého Halloweenu, kterému by bohatě stačil jeden film). Ale i přesto to určitě není zklamání a doufám, že se brzy dočkáme podobných počinů. Rozhodně nejlepší DC animák roku. 8/10. ()

iXtr3m3

Za obsah by si to zaslúžilo len tri hviezdy, ale za odvahu, pustiť sa do toho, dvíham o hviezdu vyššie. Je však obrovská škoda, že to nebol dvojfilm, ako Dark Knight Returns, Death of Supermen či posledný Long Halloween, ktorý by som skôr oželel, ako toto. Škoda, lebo to malo naskočené na zaujímavý výsledok ála Flashpoint Paradox a zostalo to niekde na polceste. Ale za to, že konečne niekto spracoval Injustice, tak som predsa len vo výsledku rád. ()

DEADMANincCZ

Celovečerní animák Injustice relativně odbočuje u nějakejch zásadních linek z komiksů i hry, ale jako odbočka pro lidi, nepolíbený příběhem o Supermanovi - diktátorovi, dostačující. Klasicky se povolilo i eRko, za co též palec nahoru. 3*! ()

Cooller

strašně chladné, u anime/cartoon má být kladen velký duraz na emoce, protože je nemohou vyjadřit skuteční herci svým charakterem, tohle bych si užil určitě víc jako komiks ()

adamix

Tvorcom išlo v prípade tvorby Injustice len o parádnu akciu, než o budovanie nejakých charakterov. Akákoľvek nečakaná a pre príbeh dôležitá udalosť, ktorá má strhnúť, šokujúca nie je. Tohtoročný seriál Invincible zvládol danú látku o sebeckom hrdinovi (a.k.a. symbole sily a spravodlivosti) oproti tomuto priemeru bravúrne. ()

SamGee

Videohra Injustice od DC si získala pozornosť fanúšikov komiksoviek a kritikov vďaka konfliktu, v ktorom známi hrdinovia nemilosrdne bojujú medzi sebou.  Warner Bros. sa rozhodlo zadaptovať toto dielo a ponúknuť divákom rovnako silný zážitok ako pri videohre.  Podarilo sa mu to alebo si uhrýzlo príliš veľké sústo?     Zápletka sa začína v momente, kedy Superman príde o svoju manželku Louis a mesto Metropolis leží v troskách. Táto trauma spôsobí u Supermana zásadnú zmenu – zoberie spravodlivosť do vlastných rúk a začne bojovať so zločinom bez zľutovania, čo vyustí do občianskej vojny medzi superhrdinami.   Koncept o tom, ako slavné postavy stoja proti sebe, poskytuje podklad na vyrozprávanie silného príbehu. Nanešťastie, dej nevie narábať s časom. Vo filme sa načrtávajú mnohé dejové linky jednotlivých postáv, avšak ich charakterové vývoje sú buď ukrátené, alebo tam nemajú čo hľadať. Perfektným príkladom je Nightwing a jeho rola v boji. Namiesto toho, aby ho nechali mŕtveho, sa vráti po „snovej sekvencií“ a zázračne napraví vzťah s Damianom Waynom. Táto dejová vložka pôsobí mimo miesta. Neadekvátne zaobchádzanie s postavami nie je jediným problémom tejto snímky. Snaží sa načrtnúť ideologický konflikt, ale nevyužíva jeho plný potenciál. Radšej sa zameriava na bitky, ktoré sú nezáživné. Keby tvorcovia viac rozoberali túto myšlienku, film by mal väčšiu váhu. Animák trpí nedostatkami, ale nájdu sa v ňom aj dobré momenty, hlavne finálna konfrontácia a úvodná sekvencia. Nečakal som, že ma úvod posadí na stoličku. Perfektne vybudoval napätie a prekvapil divákov násilím.   Samotné postavy patria medzi lepšie stránky tohto počinu. Protagonisti ako Batman, Damian Wayne a Wonder Woman dostávajú priestor vyjadriť názor na danú situáciu a každý jeden z nich prežíva osobnú dilemu. Najlepšiou napísanou postavou je však Superman, ktorý v priebehu filmu inklinuje viac ku radikálnym činom a ľahko pochopíte, prečo robí to, čo robí. Jeho najlepším charakterovým momentom je scéna, kedy príde na párty a zmasakruje tam stúpencov Jokera. Táto scéna dokonale prezentuje, kam až je Superman ochotný zájsť.  Nebojte sa, na odhľahčenie atmosféry slúžia  Harley Quinn a  Plastic Man, ktorých vtipné repliky potešia.   Na chvíľu sa zastavím u akcie. Vyniká hlavne v úvode a závere, v ktorých idú veci do tuhého. Keď príde rad na druhé dejstvo, akcia ide dole vodou. Mám pocit, akoby sa tvorcovia snažili vybalancovať súboje s osobnou drámou. To sa im žiaľ nedarí. Na rozdiel od mdlej akcie boduje animácia a dizajn postáv.     Animovaný film Injustice je sklamaním. Očakával som od neho osudový dej a nekompromisnú brutalitu. Namiesto toho zlyháva v nevývaženom druhom dejstve, nevýraznej akčnej zložke a uponáhlenom tempe. Vykupením snímky sú Supermanov boj s morálkou, pár vtipných momentov a slušná animácia. Nabudúce by som odporučil tvorcom, aby sa viac zamerali na príbeh ako na akciu.   Príbeh: 5/10, Postavy: 7/10, Akcia: 3/10, Animácia: 7/10, Celkovo: 5,5/10. ()

Pimburger

Neznám komiksy, takže nedokážu dost dobře posoudit, co je zde oproti nim odfláknutý a co ne, ale pro mě to byl naprosto fantastický počin. Nenudil jsem se ani chviličku a ten pocit, když konečně někdo vyrval Jokerovi srdce -  k nezaplacení. Škoda, že se to ještě pořád drželo zpátky a většina těch nejvíc krvavejch scén tam proběhla mimo záběr, ale jinak opravdu skvělý film. Po Long Halloweenu konečně zase zábavnej počin. Za mě rozhodně plná palba, takhle krvavý to mám rád a právě proto DC animáky vždycky vyhrajou nad Marvelem. Super! ()

D.Newman

První polovina filmu mi přišla naprosto skvělá a říkal jsem si, že je to to nejlepší, co jsem ze superhrdinských animovaných filmů viděl... Bohužel to nebylo dotažené a já nechápu, proč každý film musí skončit stejně, tedy nějakým předpokládaným scénářem, kdy dobro a "pravda" zvítězí nad "zlem" a všechno musí zase najet do starých "dobrých" kolejí.. Tohle nabízelo scénář ještě trochu víc pokroutit a nechat to klidně i otevřené a nebo jít alternativní cestou.. Bohužel uplně nerealistický přerod supermana ze zdrceného muže, který se rozhodl nastolit mír a převzít vládu nad světem v zájmu dobra a míru do vraždícího smyslu zbaveného psychopata celý film vlastně zazdil a bylo to pouze za účelem ukázání, že batman má pravdu a že veškerá neomezená centrální moc musí být zákonitě tyranská.. Přesto ale dávám 4 hvězdy za cool "temného" supermana, který "vytahal za ucho" palestinské a izraelské vudce, dosel si pro "husajna", nebo si "neohlášen" prisel popovídat do bílého domu s prezidentem USA.. Nebo například Wonder Woman a cyborg, kteří zkonfiskovala jaderné hlavice KLDR atd..=) Těmhle třem zkrátka nešlo nefandit a ač mám batmana rád, tak jsem doufal, že dostane na budku...=) Film ale stojí za to vidět.. 77% ()