Tvoja MINI tvár znie povedome

(pořad)

Televízia Markíza prináša na obrazovky veľkolepú zábavnú šou plnú neuveriteľných premien a dych vyrážajúcich výkonov talentovaných detí vo veku od 5 do 12 rokov, ktoré divákom predvedú, ako by vyzerali svetové aj slovenské popové hviezdy v mini vydaní. Presvedčte sa na vlastné oči, že aj mini zabávači dokážu urobiť obrovskú šou a zabojovať o finančné výhry na dobročinné účely. Detský špeciál fenomenálnej šou Tvoja tvár znie povedome sa uplynulú jar stretol s obrovským diváckym úspechom a výrazným ohlasom, preto teraz prichádza s celou samostatnou sériou. Opäť sa môžete tešiť na skúseného moderátora Martina Nikodýma a tiež na hviezdnu porotu do ktorej zasadnú ostrieľaní matadori, obľúbený spevák Mário "Kuly" Kollár a skvelá herečka a komička Zuzana Kubovčíková Šebová, ku ktorým sa pridá moderátorka Televíznych novín Zlatica Švajdová Puškárová. Každému zo súťažiacich sa bude počas celého priebehu šou venovať jeho osobný mentor z radov populárnych tvárí Markízy, speváckou poradkyňou bude aj tentoraz Jana Daňová a tanečným koučom Miňo Kereš. (TV Markíza)

brasek odpad!

Potešilo ma, že táto show nemá sledovanosť a že rýchlo končí. Celý tento projekt je absurdný. ()

MM_Ramone odpad!

Už pôvodný projekt "Tvoja tvár znie povedome" bola hnusná transvesty show, kde sa muži prezliekali za ženy, ženy za mužov a týmto zvráteným spôsobom propagovali v hlavnom vysielacom čase chorú agendu agresívnej, progresívnej LGBT komunity. Aby toho nebolo málo, tak sa producenti z najodpornejšej (proti)slovenskej televíznej stanice TV Markíza rozhodli, že to vyhrotia ešte viacej. Odhodili všetky zábrany a na ich obrazovkách sa objavil titul "Tvoja mini tvár znie povedome". Tu už prekročili všetky hranice morálky, vkusu a podľa mňa i platných zákonov o zneužívaní detí a mravnom ohrození mládeže. Keď je človek dospelý, nech si robí so sebou, čo chce. Nech si liberálny sojový mužík nosí parochne a sukne, nech si emancipovaná lesbo ženská nalepí fúzy a tvári sa ako chlap. Ja si o tom myslím svoje, ale je to ich vec. No keď niekto takto manipuluje a zneužíva deti, tak s tým mám fakt problém. Je predsa nemysliteľné, aby sa detské pedofilné trans show stali bežnou súčasťou nášho života. Toto je nechutný, úchylný, zvrhlý odpad! ()