Reklama

Reklama

Medicopter 117 - Série 1 (1998) (série)


Korunní svědek (S01E01)

(epizoda)
  • Německo Der Kronzeuge (více)

Obsahy(1)

Nouzové volání: těžká nehoda na dálnici. Jde o čelní srážku nákladního automobilu s osobním vozem. Jeden z řidičů je s těžkými zraněními uvězněn ve vraku. Z nákladního prostoru unikají nebezpečné látky. Hrozí exploze. Jde doslova a do písmene o sekundy. Doktorka Kollmann (Anja Freese), Ralf Staller (Wolfgang Krewe) a pilotka Biggi Schwerin (Sabine Petzl) letí společně na místo nehody. Po změně směn přichází další nebezpečně vypadající případ. Vedoucí týmu Ebelsieder (Axel Pape) tentokrát posílá do akce A tým. Dva muži a těhotná žena se plachtí po Chiemsee, když se v kajutě objeví oheň. Ten se rychle šíří po celé lodi. U ženy náhle propuknou porodní bolesti. Další práce pro záchranný tým. Pilot Thomas Wächter (Manfred Stücklschwaiger), doktor Michael Lüdwitz (Rainer Grenkowitz) a nový záchranář míří okamžitě na místo. Pro Petera Bergera to je první zásah. Lüdwitz musí těhotnou ženu co nejrychleji dostat mimo nebezpečí. Berger se nechá spustit na laně, zachytne se však za stěžeň. Hrozí zřícení helikoptéry. Dva úředníci BKA Jan Edgar (Pierre Frankh) a Helmut Rosen (Michael Schiller) doprovází konvoj s gangsterem jménem Kaminsky (Hans Peter Hallwachs) před soud, aby tam svědčil jako korunní svědek proti mafiánskému bosovi jménem Del la Ribiola. (Leon Askin). Transporta je však přepadena a dochází k přestřelce. Korunní svědek je těžce raněn a zůstává bezvládně ležet. Případ pro Medicopter. Bude to opravdu tak jednoduché? Nakonec se Dr. Lüdwitzemu podaří zraněného dostat z centra palby. Mafiáni se však nevzdávají ani ve vzduchu. Náhle se objeví druhý vrtulník, který záchranáře nepřestává pronásledovat a ostřelovat. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (7)

Renie42 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na tomhle seriálu jsem vyrůstala. V pubertě jsem si říkala, že budu také lítat s helikoptérou, když ji tam řídila pilotka Biggi. Úplně jsem se v tom viděla. Kromě Kobry 11 je to německý seriál, který opravdu můžu. S rozpětí let vidím, jak některé scény, které mají být dramatické, jsou nakonec tak trochu úsměvné, že by se to doopravdy nemohlo stát. ()

Laslo 

všechny recenze uživatele

Celkom dobre zahratá dráma s vrtuľníkom medicopter 117.Nemecká dráma dobre spracovaná režisérom Thomas Nikel. Síce medicopter 117 má malé hodnotenie ale aj napriek tomu sa netreba riadiť nízkym hodnotením.Dá sa to pozerať nie je to zas až také zlé... Dobre nemecké postavy sú jednoduché a také ľahké.A to ja na nemeckých filmoch mám rád tu jednoduchosť.Moje hodnotenie k tomuto filmu je 35% ()

Reklama

Phobia 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Standardní německý seriál s germánskou squadrou nesympatických ksichtů, debilními dialogy, divnou kamerou a nudnými scénáři, takový kříženec "Doktora z hor" a "Kobry 11", seriálů, ze kterých jsem taktéž se skřípěním zubů vydržela sledovat dva díly. Odpad dát nemůžu - tuhle jsem při přepínání televize zachytila několik desítek sekund jakési české telenovely (asi VKV nebo OvRZ) a tak hrozný "Medicopter" zase není. 20% ()

mzss1 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pilotní film tohoto seriálu začal velmi nadějně. Zde se jedná o s odř.ušima průměrný TV film. Rozhodování mezi 2 a 3 hvězdou velké. Přesto se přikláním spíše k té druhé. Zde jsem viděl velkou napínavost, děj, příběh. Ikdyž je zdě téměř vše proloženo velmi lacině. Hodnotím celkově slušných na 49% = ** ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • Poté, co Peter (Serge Falck) vrhá po gangsterovi batoh, je možné si všimnout, že ve vrtulníku ho má znovu. (patrik1177)

Reklama

Reklama